davood_59

با این خبر یعنی سیسکو دیگه سوئیچ و روتر نخواهد ساخت؟؟

سلام دوستان گلم؛ ببخشید یه خبر دیدم که شرح اون رو تو اینجا براتون میذارم:
"
جزییات انقلاب بزرگ در کمپانی سیسکو و حرکت به‌سوی «Internet of Everything»
کمپانی امریکایی به عنوان بزرگترین سازنده تجهیزات شبکه، در انقلابی بزرگ قصد دارد تمرکز خود را از بیزینس سخت‌افزار برداشته و با اخراج 14 هزار نیروی خود در سراسر جهان، به‌سوی «Internet of Everything»/IoT و نرم‌افزارهای شبکه تمرکز کند.
کمپانی مستقر در سن خوزه کالیفرنیا تا 30 آوریل امسال بیش از 70 هزار نیرو در سراسر جهان داشته است و در نوامبر سال 2015 با سرمایه‌گذاری 1 میلیارد دلاری روی شعبه جدید خود در سیلیکون ولی انگلیس در حومه لندن، تغییر ساختار خود را کلید زد.
سیسکو می‌گوید انگلیس دومین بازار این کمپانی ازلحاظ بزرگی و وسعت است و دفتر جدید در حومه لندن با 200 نیرو چهاردهمین دفتر سیسکو در انگلیس محسوب می‌شود.
سیسکو روی محصولات جدید مانند نرم‌افزارهای تحلیل دیتا، سرمایه‌گذاری 150 میلیون دلاری روی بخش «اینترنت همه‌چیز» و ابزارهای مدیریت بر کلود در دیتاسنتر تأکید کرده و این بخش‌ها را توسعه داده است و خود را به‌سوی بازار اینترنت اشیاء کشانده است.
قیمت هر سهم سیسکو در شاخص Nasdaq به رقم 31.12 دلار رسید. "
با توجه به اینکه نوشته تمرکز خود را از بیزینس سخت افزار برداشته یعنی اینکه سیسکو دیگه نمیخواد مثل گذشته سوئیچ و روتروهای خودش رو تولید کنه؟؟
#انقلاب_جدید_در_سیسکو
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
سلام

اگر هم گفته شده باشه که تمرکز خودش رو برخواهد داشت به این معنی نیست که یک شبه تولید سخت افزار رو رها کنه! 80 درصد اینترنت روی بستر سیسکو هست کجا می خواد بره؟

حالا منبع خبر کجاست؟
و با خود می گویم: در میان من و تو فاصله هاست. گاه می اندیشم . . . می توانستی تو به لبخندی این فاصله را برداری . . .
davood_59
احسان جان اگه یه جستجوی کوچولو بکنی، منابع زیادی رو پیدا میکنی. من یکی رو برات میذارم:

http://www.khabaronline.ir/detail/568664

حدس من اینه که سیسکو با این کارش میخاد تمرکزش رو بر روی سخت افزار کمتر کنه و در عین حال وارد حیطه نرم افزاری شبکه هم بشه و از اون هم سهمی داشته باشه، نه این که کامل دست از تولید سخت افزار برداره! در واقع من فک می کنم با این کارش یه رقیب خیلی جدی برای مایکروسافت بشه، چون مایکروسافت تمرکزش همیشه بر نرم افزار شبکه بوده و حالا این غول تجهیزات شبکه و اینترنت داره ورود می کنه به حیطه نرم افزار. ولی کلن به نظرم با این کارش یه تحول خیلی عجیب غریب و بزرگ توی دنیای شبکه به وجود بیاره، چرا که سیسکو شرکت کوچیکی نیست و قطعا تصمیمات و سیاست هاش بر روی دنیای IT اثرات شگرف خواهد گذاشت
No Legacy Is So Rich As Honesty (William Shekespears) <==> هیچ میراثی بالاتر از راستی نیست (ویلیام شکسپیر)
bijan rajaei
نه امکان نداره دیگه سخت افزار تولید نکنه و کار خودشو تو تجهیزات شبگه گسترده نکنه ولی میخواد وارد فاز جدید نرم افزاری هم بشه مثل مایکروسافت که تا چند سال پیش فقط نرم افزار تولید میکرد ولی الان تو بازار سخت افزار داره با کاراش دنیا رو متحول میکنه . . .
انچه روانم ام را ناخوش است و خوش است...ونیز انچه مایه ی گرسنگی اندرون ام است .ناگفتنی است و بی نام
دوستان این نکته رو در نظر داشته باشید که موفقیت و شهرت سیسکو به خاطر سخت افزار نیست بلکه به خاطر IOS هست که روی تجهیزات اون وجود داره و برای این IOS اومده سخت افزار در نظر گرفته و کلی محصوات نرم افزاری مثل ACS ، ISE و ... داره و حتی برای محصولاتی که تا الان فقط به صورت سخت افزاری ما با اونها سروکار داشتم اومده برای محیط های مجازی نسخه ارائه داده مثلا فایروالش تحت عنوان ASAv
در نتیجه در واقع شرکت سیسکو یک شرکت نرم افزاریه نه تولید کننده سخت افزار
کانال اختصاصی من در تلگرام https://telegram.me/ghanbarinetwork
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره بهاره می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....