ITMan.Masoumi

درآمد یک متخصص شبکه

سلام و سلام ، دوستانی که تو فیلد شبکه کار کردن لطفا راهنمایی کنید ، من شبکه خوندم ، Mcitp ,Vmware , ccna سابقه کارم 2 سال هست ، البته به صورت بیمه حالا بنا به دلایلی میخوام بیام تهران چند جا اقدام کردم رزومه ام قبول شد ولی تازه میخوام سر قیمت باهاشون بحث کنم ، دوستان با سابقه ، متوسط حقوق و همچنین حقوق تاپی که میشه پیشنهاد داد رو اعلام کنین ، لطفا مزایای اون شرکتی که درونیش هم هستید رو اعلام بفرمایید (منظور از مزایا مقداری که به عنوان حکم و حساسیت کار میدن و از این قبیل) متشکرم
این سوال 1 پاسخ دارد.
#درآمد_یک_متخصص_شبکه_چقدر_است #بازار_کار_شبکه #بازار_کار_تخصص_های_شبکه #حقوق_دریافتی_متخصص_شبکه #حدود_درآمد_متخصیصن_شبکه #درآمد_یک_متخصص_شبکه
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
رضا پدرام
سلام
من بین دوستام از رده های پایین واحد فناوری اطلاعات یا انفورماتیک مثل help desk تا رده های میانی مثل کارشناس سیسکو و رده های بالاتر مثل مدیر واحد حقوق هایی بین 1.1 تا 4.5 میلیون بسته به شرکتشون دریافت ماهیانه دارند،اما مثلاً یکی ادمین شرکت بیمه هستش با مدرک CCIE و کلی شعبه تو سراسر کشور ماهی 8 میلیون دریافتی داره،یا کی تو یه شرکت مهندسی ساخت و ساز با 4 تا انتقال تصویر و بدون وظایف پیچیده درآمد ماهی 4 میلیون و کلی مزایا داره و از طرفی شخصی هست تو یه شرکت خصوصی با 5 تا شعبه و N تا سرویس از ویپ و رادیو و میکروتیک و سیسکو و مایکروسافت و دسکتاپ مجازی و ... که با کلی تخصص ماهی 1.7 دریافتی داره، من تنونستم هنوز معیاری براش پیدا کنم امید است آیتی پرو طی برنامه ای که داره کار انجمن صنفی رو هم انجام بده تا همکاران ما بتونن با همه دغدغه و استرس و مسئولیتی که دارند به حداقا حقوق و مزایاشون تو جامعه برسن
  • انتخاب شده به عنوان جواب توسط 1 نفر
سلام بنده هم اطلاعات دقیقی ندارم متاسفانه
فقط یک فایل از سایت اصناف دریافت کردم چیزی دستگیرم نشد
تعرفه های فناوری اطلاعات 1395
در دنیا از سه آهنگ می هراسم : صدای کودکی از بی مادری ، صدای عاشقی از جدایی و صدای مجرمی از بی گناهی ( کورش کبیر )
samurai
به گمونم نهایتا 2 تومن بهتون بدن ...
راستی برای کار پیدا کردن رزومه فرستادید به صورت خود جوش ؟یا کسی رو میشناختید؟
همون طور که دوستان گفتن قاعده و حساب کتاب درستی نداره البته طبق آماری که سایت ها درآوردن مثل ایران تلنت یه چیزهاییش معلومه
فایل زیر یه کمیشو شفاف میکنه
حقوق دستمزد 94

به نظرم طبق سابقه ای که دارید و شرکتی که توی اون کار پیدا میکنید میتونید 1.8 به بالا پیشنهاد بدید.
مدرس دوره های جونیپر سایت توسینسو ***https://mOmidian.ir***
مجتبی کریمی
شانس کاری تعیین کننده هست
فرهاد پریدار
بنظر منم اگر بطور مثال شرکت 30-40 کلاینتی با سرورهای عادی مثل dc و انتی ویروس وفایل سرور و مثلا یه استوریج و روتر و چند تا سوییچ باشه یکی دو تا شعبه هم داشته باشه با تلاشی که خودم کردم و شاید 10 جا بیشتر رفتم مصاحبه زیر 2 میدن ، تازه توقع دارن برق و تلفن و ... رو هم دست بگیری!!
مگر اینکه مخ شبکه باشی همه چی سر در بیاری ، پارتی خوبم داشته باشی بانکی چیزی کار گیر بیاری 3-4 تومن کم کمش میگیری لذتشو میبری

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره بهاره می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....