در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

hashemzadeh.nj

عبور از VLAN میکروتیک

سلام به دوستان محترم ، سناریو : یک روتر میکروتیک rb1000 که روش pppoe سرور اجرا شده و برای هر پورت اترش vlan بندی شده و بعد روی وی لن ها pppoe داده میشه ، من میخوام از یک دیوایس که به vlan 100 وصل است به دیوایس دیگری که به هردو دسترسی دارم در vlan 200 متصل بشم البته بدون اینکه pppoe بزنم میخوام ببینم میشه یه کاری مثل بریدج انجام بشه ، و در ضمن دو دیوایس دیگه من هم میکروتیک هستند ،نکته : میکروتیک ها هم دیگه رو نمیبینند ، ممنون از وقتی که میگذارید

#راه_اندازی_vlan_در_میکروتیک #عبور_کردن_از_vlan_میکروتیک #ارتباط_بین_vlan_های_میکروتیک #راه_اندازی_vlan_در_سویچ_میکروتیک #عبور_از_vlan_میکروتیک #ارتباط_بین_vlan_ها_در_میکروتیک
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

سلام

متوجه توضیحاتتون نشدم

شکل رسم کنید

افراتیک مرکز رسمی آموزش میکروتیک در ایران <br> www.AfraTik.com <br> آموزش خوب + مدرک معتبر = موفقیت در کار
hashemzadeh.nj

این تصویر ، در حقیقت موضوع این میشه که روتر اصلی به من اجازه هیچ کاری به غیر از pppoe client نمیده و من میخوام بدون زدن پی پی پی او ای به دیوایس دیگم کانکت بشم ، البه لازم به ذکر است که قبلا این امکان وحود داشته ولی به تازه گی vlan بندی شده .

نقشه

دقیقا می خواین چه کنید

آیا شما می خواید کلاینت های پشت دو روتر پایین با کانکشن pppoe به اینترنت متصل بشند؟

افراتیک مرکز رسمی آموزش میکروتیک در ایران <br> www.AfraTik.com <br> آموزش خوب + مدرک معتبر = موفقیت در کار
hashemzadeh.nj

خیر آقا

من فقط میخوام ببینم چطور میشه vlan رو دور زد ، و بین دو میکروتیک ارتباط داد

دسترسی به روتر اصلی دارید

hashemzadeh.nj

خیر

اگه داشتم که خوب بود :)

خوب اگر تو روتر اصلی اگه بسته باشه که نمیشه کاری کرد

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....