alireza1375

معرفی یک مجموعه آموزشی مناسب در زمینه Network+

با سلام.

دوستان می خواهم یک مجموعه آموزشی نتورک پلاس بخرم. از اونجایی که تو شهرستان هستم چنین تصمیمی گرفتم. مدرک آن را هم تا حدودی نیاز دارم.حالا نظرم این بود که مجموعه اموزشی پرآوید را بخرم که زیر نطر دانشگاه شریف هست. یک نفر بهم گفت آموزش هایش (منظورش کل آموزش ها این موسسه هست) زیاد تعریفی نداره. من هم خودم می دانم که هیچ مجموعه اموزشی کامل نیست. حالا شما نظرتان چیست؟ به نظرتان ایا خرید این مجموعه برای آموزش ابتدایی و سپس خودم در انجمن و سایت ها مختلف دانش خودم را بالا تر ببرم ارزش دارد؟

یا اینکه دوستان مجموعه آموزشی بهتر را معرفی می کنند.

البته فرقی نمی کنه مجازی باشه یا بسته آموزشی

#نتورک_پلاس #آموزش_نتورک_پلاس #آموزش_Network+
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

دوست عزیز اینجا اسم موسسه و ... تبلیغ محسوب میشه ... اگر خواستین پست خصوصی بزنید بهتون محصول خوب معرفی کنم ... ولی نتورک پلاس رو میشه با کتاب هم یاد گرفت ... pdf زبان انگلیسی این مجموعه هست دانلود کنید مطالعه کنید ...

** Update, Backup & Security رمز موفقیت ادمین و پایداری شبکه **
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....