در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

محمدرضا رسولیان

ساخت یوزر به صورت غیر حضوری با تعداد بالا

سلام اساتید و مهندسین گرامی ای تی پرویی

من امروز ی سوال برام پیش اومد که اگه مثلا مدیر ای تی یک سازمان بزرگ به هر دلیلی در سازمان نباشه و نتونه خودشو برسونه بعد مدیر سازمان زنگ بزنه بگه مثلا 100 یوزر میخوایم که داخل گروه دامین ادمین بشه شما اساتیدگرامی چ راهکاری پیشنهاد میدی

#ساخت_یوزر_با_تعداد_بالا #تعداد_زیاد_یوزر #بحث_ساخت_یوزر
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
علیرضا نجفی

سلام

تا اونجایی که یادمه اون یوزرهای مورد نظرو select میکنین بعد properties میگیرن و هر تنظیماتی که خواستین اعمال میکنین.

دستورات و برنامه هایی هستند که این کار رو به سرعت براتون انجام خواهند داد و بر اساس پارامترهای شما n یوزر براتون میتونن ایجاد کنن. گرچه الان حضور ذهن ندارم بهتون معرفی کنم، ولی با یه کم وقت گذاشتن و سرچ کردن قطعا پیداشون خواهید کرد

No Legacy Is So Rich As Honesty (William Shekespears) <==> هیچ میراثی بالاتر از راستی نیست (ویلیام شکسپیر)

همیشه بهترین راه حل رو از شما میشنوم استاد اسحاق

در ضمن دوستمون مثل اینکه خوب متوجه سوال بنده نشد منظور من ساخت 100 یوزر و انتقال انها به گروه مورد نظر

خواهش می کنم جناب رسولیان عزیز! نظر لطف شما به بنده هست.

ضمنا از طریق برنامه اکسل و VB هم میتونید این کارو انجام بدین. یه نیم نگاهی به این لینک هم بندازین بچه های ITPRO قبلا توضیح دادن

No Legacy Is So Rich As Honesty (William Shekespears) <==> هیچ میراثی بالاتر از راستی نیست (ویلیام شکسپیر)
امیر مقدم

سلام

واااااااااای، 100 تاااااا کاربر عضو گروه دامین ادمین؟! مگه قرار چیکار کنن؟

خب این قسمت رو برای مزاحش گفتم ولی این لینک هم شاید کمکتون کنه.

ایجاد چندین یوزر در گروه های متفاوت در اکتیو دایرکتوری

Amir Moghaddam

مهندس خیلی جالب بود ولی من مثال زدم :)))

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....