در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

محمدرضا رسولیان

مایکروسافت یا سیسکو

سلام اساتید محترم و مهندسین گرامی ای تی پرو میخواستم یک راهنمایی ازتون میخواستم من الان دوره MCSA رو دارم به پایان میرسونم میخوام بدونم چطوری باید بفهمم که الان در سطح مدرک mcsa هستم یا ن دنبال ی راه آزمون میگردم ؟؟؟

در ضمن ب نظر شما کدوم راه رو ادامه بدم ؟؟

مایکروسافت

یا

سیسکو

من واقعا از مباحث مایکروسافت دارم لذت میبرم ولی میخوام واقعا پیشرفت کنم و دوست دارم از تجربیات شما عزیزان بهره ببرم

#کدام_دوره_ادامه_بدم #مبحث_mcsa #دوره_بعداز_mcsa
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

شبکه فقط سیسکو و ماکروسافت .... والا تجربه خیلی با مدرک گرفتن فرق داره ... شما بهتره ی جا مشغول شی تا فرق تجربه کاری با مدرک رو متوجه بشی ... یا حق

** Update, Backup & Security رمز موفقیت ادمین و پایداری شبکه **

سایت هایی هستند که میتونین به صورت مجازی و آنلاین تست بدین و از نتیجه آموخته هاتون باخبر بشین. چندتاشو در زیر میذارم:

www.tech-faq.com

www.techveze.com

www.accelerated-ideas.com/exams/practice-exam.aspx?group=70-688&fq=1&qmax=15

www.certiology.com/microsoft-certification/mcsa/windows-8/free-mcsa-windows-8-practice-tests-and-exams.html

www.techulator.com/practicetests/RunTest.aspx

www.4easytest.net/test/70-688-a-845.html

https://www.yumpu.com/en/document/view/55136237/70-688-exam-braindumps

در مورد پرسش دومتون هم که میگین برم دنبال سیسکو یا مایکروسافت؟ این پرسش بارها در سایت مطرح شده که بد نیست نیم نگاهی به چندتاش در زیر داشته باشین:

سیسکو بهتر است یا مایکروسافت

آشنایی با مایکروسافت و سیسکو

مایکروسافت یا سیسکو

راهنمایی در خصوص ادامه دوره های شبکه

No Legacy Is So Rich As Honesty (William Shekespears) <==> هیچ میراثی بالاتر از راستی نیست (ویلیام شکسپیر)

استاد اسحاق ممنون از راهنمایی جامع و بی نظیرتون

Network BND

سلام داداش علاقه شخصی خودت مربوطه... من خودم سیسکو یعنی اگه جون به جونم هم کنن مایکروسافت اصلا.... البته بخاطر علاقه م هستش البته ناگفته نماند اگه میخوای مایکروسافت بری 80 درصد مایکروسافت رو اوکی کن یه 20 درصدی هم برا سیسیکو....... من خودم 80 درصد سیسکو و 20 درصد مایکروسافت....

البته مدرک رو بیخیال تو کار بلد باش بدون مدرک هم کار برات هست ... مدرک فقط جهت انگیزه است!!!!!

Reply from 0.0.0.0 bytes:0 time<0ms TTL:000
حامد عابدی

به نظر من در کنار این دو باید یه چنددرضد هم به سایر موارد مثل میکروتیک ، ویپ (الستیکس) ، مجازی سازی و غیره اختصاص بدی تا بتونی تو بازار کار ایران سهمی کوچیک داشته باشی

بحث مایکروسافت مربوط میشه به سرویس های سمت کلاینت و سرور اما بحث سیسکو میشه مباحث ارتباطی اینکه چطوری زیرساخت رو شکل بدیم و ارتباط کلاینت و سرور برقرار بشه

حتی اگه قصد دارید مایکروسافت رو ادامه بدید دوره ccna R&S رو بگذرونید چون دید خیلی خوبی از زیرساخت پیدا می کنید

کانال اختصاصی من در تلگرام https://telegram.me/ghanbarinetwork
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....