در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

limitless.2012

بحث بازار کار SharePoint و برنامه نویسی آن

سلام میخواستم بپرسیم بازار کار share point server چطوریه میشه توضیح بدهید داخل برنامه نویسی کاربردش چیه؟

#بازار_کار_شیرپوینت
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
محمد نصیری

اگر بخام واقعا راجع به Platform شیرپوینت و بازارکارش صحبت کنم در یک جمله میگم ، اگر شما واقعا خوب شیرپوینت کار کرده باشید قطعا بازار کار دارید ، شیرپوینت طی چند سال اخیر پر فروشترین محصول سازمانی مایکروسافت بوده و تقریبا همه نیازهای نرم افزاری یک سازمان رو بصورت پیشفرض برآورده می کنه به عنوان یک پرتال و یک سیستم مدیریت مستندات و ... که از امکانات پیشفرض این مجموعه هست ، منظور از اینکه میگم برنامه نویسی برای شیرپوینت این هست که اگر شما نیازمندی داشته باشید که بخاین و این امکان در Platform شیرپوینت وجود نداشته باشه شما می تونین با استفاده از قابلیت برنامه نویسی ASP.NET این نرم افزار رو بنویسید و به عنوان یک ماژول یا WebPart به شیرپوینت معرفی کنید با این روش دیگه هیچ نیاز نرم افزاری باقی نمی مونه که شیرپوینت نتونه از پسش بر بیاد و واقعا نیازهای سازمان رو پوشش می ده ، یکپارچگی چیزی هست که در بسیاری از سازمان ها و شرکت ها نیاز هست با توجه به تعدد برنامه هایی که داخل یک سازمان وجود داره ، شما با استفاده از این نرم افزار می تونید همه این موارد رو یکپارچه کنید و به همین دلیل هست که حتی امروزه اتوماسیون اداری داره از رده خارج میشه و در قالب SharePoint مطرح میشه ، واقعا قویترین و قدرتمندترین سرویسی هست که مایکروسافت ارائه داده ... اگر اراده کردید که وارد این زمینه کاری بشید و با جدیت وارد بشید به هیچ عنوان ضرر نخواهید کرد مخصوصا اینکه ما ادعای شیرپوینت در ایران زیاد داریم اما کارشناس واقعی خیلی کم ...

هر چی دارم و هستم الان فقط به خاطر یاد گرفتن و یاد دادنه ... بیا با هم اینجا همکاری کنیم ... دنیا رو تغییر میدیم ... کانال تلگرام من tosinsoceo
سید

به عنوان کسی که مدتهاست با شیرپوینت اشنام و در این زمینه کار میکنم. بهت عرض میکنم که بازار خوبی داره. اما به شرط ها و شروط ها

بشرط عمیق شدن وحرفه ای شدن. بشرط اصولی اموزش دیدن و یاد گرفتن.

سرور خاصی است و نیاز به فرهنگ سازمانی دارد. باید حواشی ان. و دانش ان را توامان یاد بگیری

عمق یاد گیری بسیار مهم است که بتوانی با این لگویی ( به کسر لام) که در اختیارت قرار میده بهترین چینش را داشته باشی

موفق باشی

حمید تهرانی

سلام

ویدئو و منبع آموزشی فارسی برای Sharepoint دارد؟؟ معرفی بفرمایید

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....