در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

یاسین عباسی

دو IP public متفاوت در اینترنت 4G ?!

سلام

به همه دوستان

من با استفاده از مودم 4جی به اینرنت متصل هستم، وقتی در گوگل my ip سرچ می کنم، مثلا IP : 5.127.234.154 نمایش می دهد. به عنوان IP public من

حال وقتی در تنظیمات خود مودم، مشخصات اتصال خودم را نگاه می کنم، یک IP دیگر به من نمایش می دهد، مثلا 100.65.245.165

من برای امری می خواهم از DDNS استفاده کنم، از سرویس no-ip، وقتی از ADSL استفاده می کنم، بدون هیچ مشکلی، سرویس DDNS برای من جواب گو هستش، اما وقتی از اینترنت 4جی استفاده می کنم، به خاطر اینکه من دو IP Public دارم، به مشکل بر می خورد. وقتی در سایت سرویس no-ip ، ای پی 5.127.234.154 را وارد می کنم، وقتی دامنه خودم را پینگ می گیرم هیچ پاسخی دریافت نمی کنم، اما وقتی ای پی 100.65.245.165 را وارد می کنم، هنگام پینگ دامنه پاسخ درست دریافت می کنم! اما مشکل اینجاست که فقط بر روی همین اینترنت 4جی همین سیم کارت پاسخ پینگ دریافت می کنم اگر با اینترنت دیگری با سیستم دیگر پینگ بگیرم پاسخی دریافت نمی کنم.

می دانم خوب مشکل را شرح ندادم، اما بهتر این نتواسنتم مشکل را بیان کنم، شاید با سوال شما دوستان بتوانم اطلاعات تکمیلی دیگری در اختیار شما بگذارم

چرا اینترنت 4جی دو تا ip public دارد؟

دو  IP public متفاوت در اینترنت 4G ?!

دو  IP public متفاوت در اینترنت 4G ?!

لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

100.65.245.165 آی پی Public نیست

No Legacy Is So Rich As Honesty (William Shekespears) <==> هیچ میراثی بالاتر از راستی نیست (ویلیام شکسپیر)
رسول دانش

روی اینترنت4g شما نمیتونید ip درست بگیرید ،فکر می کنم که اینترنت میاد روی یک سرور و ازونجا شیر میشه (فکر می کنم به صورت پروکسی اینترنت رو میده) در واقع شما پشت یک فایروالی هستی اینترنت روت نمیشه، ip رنج 10 ip شما در شبکه ای که اون سرور داره منیج میکنه و ip رنج 5 ip اون سرور توی نت است...

خیلی چیزا بلد نیستم ، کاش عمرم برای یادگیری کفایت میکرد، دارم به این نتیجه میرسم که توی این عمر کوتاه هر چیزی ارزش یادگیری نداره و فقط چیزای مهم رو باید آموخت...

سلام

دوست عزیز برای استفاده از سرویس مورد نظر(DDNS) IP public شما مهم هست و به احتمال زیاد در هر بار قطع و وصل شدن مودم تغییر می کند؟!!!

در هر صورت شما باید با اینترنت دیگر IP public خود رو پینگ کنید ببینید به آن دسترسی دارید یا خیر !!!

که من بعید می دونم دسترسی داشته باشید.

آرزومند آن مباش كه چيزي جز آنچه هستي باشي، بكوش در كمال آنچه هستي باشي. همیشه آغاز راه دشوار است،عقاب در آغاز راه پر می ریز د ولی در اوج حتی از بال زدن هم بی نیاز است! کسی که کوه را فتح کرد از سنگ ریزه ها شر و ع کرد.
یاسین عباسی

تشکر از هر دو دوست گرامی

بله IP public از طریق اینترنت دیگر در دسترس نیست

پس نمی توان از بستر اینترنت 4جی و DDNS استفاده کرد!

در این صورت خیر ...

باز با اپراتور یک تماسی داشته باشید ببینید می توان کاری انجام داد یا خیر

موفق باشید

آرزومند آن مباش كه چيزي جز آنچه هستي باشي، بكوش در كمال آنچه هستي باشي. همیشه آغاز راه دشوار است،عقاب در آغاز راه پر می ریز د ولی در اوج حتی از بال زدن هم بی نیاز است! کسی که کوه را فتح کرد از سنگ ریزه ها شر و ع کرد.
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....