در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

jamalmansouri

چطور می تونم سیستم عامل مودم رو ویرایش کنم ؟

سلام خسته نباشید بنده میخاستم نحوه ویرایش سیستم عامل مودم رابدونم ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید

#مودم
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
davood_59

دوست عزیزم فکر نکنم بتونید سیستم عامل مودم رو ویرایش کنین، فکر کنم frimware ش رو میتونید ارتقا بدین و بروز رسانی رو انجام بدین. البته زمانی که telnet بهش میزنیم اکثر دستوراش انگار شبیه لینوکس هستش و بر پایه لینوکس برنامه ریزی شده. بازم اساتید اگه اشتباهی دارم بگن لطفا.

بابک رستمی

دوست عزیز مودم سیستم عامل نداره همون طور که دوست منم اشاره کردن مودم ها frimware دارن. frimware کد برنامه نویسی شده ای هست که به مودم شما امکان شماره گیری و اتصال به کامپیوتر دیگری را می دهد. و شما می تونید با توجه به مدل مودم خودتون به سایت سازندش مراجعه و اخرین نسخه از frimware را پیدا و بروز کنید تا بعضی مشکلات احتمالی هم بهبود پیدا کند. اما برای ویرایش یک frimware می تونم شمارو به آدرس های زیر راهنمایی کنم. موفق باشید

1. Of Modems and Men

2. Firmware Modification Kit

3. How to edit the internal webpage of router using Upload/Download

دو کس رنج بیهوده بردند و سعی بی فایده کردند یکی آن که اندوخت و نخورد و دیگر آن که آموخت و نکرد. علم چندان که بیشتر خوانی چون عمل در تو نیست نادانی.
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....