در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

jamalmansouri

آپدیت مودم

سلام دوستان من مودمم d-link 2740 u n300 هستش وتوسایت خودش سرچ کردم نیاورد ، 2740b رو آورد آیا میتونم فریم ور 2740 b رو به مودمم بدم واپدیتش کنم مشکلی پیش نمیاد

تصویر اول : 2740b

آپدیت مودم

تصویردوم 2740u

آپدیت مودم

#مودم
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
امید رستمی

سلام

وارد لینک زیر بشید framware مورد نظرش در سایت D link موجود هستش

DSL-2740R Wireless N300 ADSL2+ Modem Router

قانون سوم نیوتون میگه وقتی میخوای به یه چیزی برسی،باید از یه چیزی دل بکنی!
siyavash

معمولا اگر framware همون ورژن یا برای همون مدل نباشه اجازه update نمیده و error میده ولی پیشنهاد من اینه به هیچ عنوان حتی اگر اجازه update داد مدل مشابه رو نزنید

update framware علیرغم برطرف کردن خیلی از باگ ها اگر با خطا باشه معمولا دیگه دستگاهتون بالا نمیاد یا نمیشه وارد کنسول شد یا اسفاده کرد ازش و باید ببرید نمایندگی ممکنه هم قوبل کنه ولی تجربه شخصی من میگه این ریسک رو نکن و طبق فرمایش دوستومن در بالا حتما برای همون مدل رو بگیر و update کن

رسول دانش

سلام

لینک زیر درست میباشد و مخصوص 2740u

D-link 2740u

خیلی چیزا بلد نیستم ، کاش عمرم برای یادگیری کفایت میکرد، دارم به این نتیجه میرسم که توی این عمر کوتاه هر چیزی ارزش یادگیری نداره و فقط چیزای مهم رو باید آموخت...
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....