امیر

ادامه تخصص در حوزه وایرلس

با سلام ، دوستان من میخم وایرلس شروع کنم از بیخ و بن و تا آخرش برم ، تجربیات بنده ، 8 سال برنامه نویس ، نزدیک 5 سال توی شبکه هستم مایکروسافت، سیسکو هم یه مقار و میکروتیکم بلدم یه مقدار ، با مقدمات وایرلس اشنایی تقریبی دارم ، با این تفاسیر چیکار کنم ، هم وایرلس سیسکو هم میکروتیک میخام یاد بگیرم هم هر چی مربوط به اونه و فک میکنین خوبه بدونم ، ممنون

#دوره_آموزشی_cwna #دوره_آموزشی_شبکه_وایرلس #متخصص_شبکه_های_وایرلس #یادگیری_شبکه_های_وایرلس #دوره_cwna #تخصص_در_حوزه_شبکه_های_وایرلس #وایرلس_را_چگونه_ادامه_بدهیم
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
امید رستمی

سلام دوست عزیز

هم شرکت cisco و هم mikrotik دوره های وایرلس رو دارند

اگر قصد داشته باشید در زمینه وایرلس مربوط به سیسکو مطالعه کنید باید با دوره CCNA Wireless رو ادامه بدید.

اگر قصد داشته باشید در زمینه وایرلس مربوط به شرکت میکروتیک مطالعه کنید باید دوره MTCWE رو ادامه بدید.

به نظر من دوره ی سیسکو رو ادامه بدید خیلی بهتر و جامع تر هستش

قانون سوم نیوتون میگه وقتی میخوای به یه چیزی برسی،باید از یه چیزی دل بکنی!
siyavash

دوست عزیز اگر تو سیسکو بری جلو میکروتیک و موارد مشابه برات خیلی خیلی ساده میشه سیسکو دوره وایرلس رو تا CCIE داره البته بهتره CCNA و CCNP رو هم بگیر یا مسلط بشی و بعد از CCNA تا CCIE سیسکو میتونی بری جلو

و میکروتیک رو هم که دوستمون به دوره مورد نظر اشاره کردند.

لینک زیر متبط با سایت سیسکو و دوره مورد نظر هست

Cisco Training

محمد نصیری

البته دوستان در خصوص Brand های مشخصی دوره ها رو معرفی کردند ، اگر میخاین بصورت تخصصی فقط در حوزه خود وایرلس فارق از نوع Brand کار کنید من دوره آموزشی CWNA که مخفف Certified Wireless Network Associate هست رو پیشنهاد می کنم که ارتباطی به برند خاصی نداره و جامع صحبت می کنه ، وقتی این دوره رو بگذرونید شما متخصص وایرلس خواهید بود فارق از نوع دستگاه ، دقت کنید که دستگاه ها و تجهیزات در هر جایی ثابت نیستند ، مثلا کمتر جایی از وایرلس سیسکو استفاده می کنه ... من این دوره رو هم پیشنهاد میدم.

توسینسو آینده دنیا رو میسازه ... اگر تو هم بهش پیوند بخوری ... شروع کن یاد بده هر چیزی که بلدی رو ... دنیا همینجور تغییر می کنه
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....