محمدرضا رسولیان

َََAD CS

سلام اساتید گرامی

در این سایت که همه چیز به طور کامل تووضیح داده شده به نظر من چه خوب میشد در مورد AD CS هم گمی بیشتر توضیح داده میشد چون متاسفانه تو هیچ سایت ایرانی نمیشه پیدا کرد و بیشتر درسایت مایکروسافت توضیحاتش ووجود داره و برای افرادی که زبان نسبتا خوبی ندارند درکش سخت میشه ممنون میشم اگه این آموزش از طرف اساتید گذاشته بشه و توضیحاتی داده بشه

#مقاله_ad_cs #سرویس__ad_cs #ad_cs_آموزش
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

در دوره های بعدی بنده که هم اکنون استارتش در سایت زده شده، قطعا به تفضیل AD CS توضیح داده خواهد شد. البته اگر تا اون زمان حوصله صبر کردن داشته باشید

No Legacy Is So Rich As Honesty (William Shekespears) <==> هیچ میراثی بالاتر از راستی نیست (ویلیام شکسپیر)

ممنون استاد فقط ی سوال میخوام چند نمونه واضح از استفاده ADCS برام بزنید که کجاها و برای چ کارهایی بیشتر استفاده میشه

نمونه واضح وبسایت های بانکی یا وبسایت هایی که به لحاظ تبادی اطلاعات از امنیت بالایی برخوردارند. این مبحث گسترده تر از اونیه که بشه در تنها چند خط و به عنوان جواب به شما داده بشه. در دوره ویندوز سرور من کامل تشریح میکنم. اما اگه دوست داشته باشین میتونین به این لینک هم یه سر بزنین. فک می کنم بتونه جوابگوی سوال شما باشه

No Legacy Is So Rich As Honesty (William Shekespears) <==> هیچ میراثی بالاتر از راستی نیست (ویلیام شکسپیر)
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....