محمدرضا رسولیان

نکات استاد خوب در دوره های اموزشی

سلام دوستان من الان حدودا 50 ساعت از کلاس های MCSA گذروندم و صحبت های بچها رو که دیدم اکثر میگفتن استاد خوب خیلی مهمه خب من الان نمیدونم از کجا بفهمم استادم خوبه و آیا چقدر سابقه کار داره و فقط در بارش میدونم که کارشناس پلیس فتا هست و بیشتر طراح شبکه کار میکنه به نظر شما همچین استادی خوبه یا ن چون در بعضی مواقع زمانی که سناریو انجام میدیم فکر میکنم نمیتونه خطایابی کنه
#نکات_مهم_استادان_شبکه #استاد_خوب #پیدا_کردن_استاد_مناسب
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
سوالتون خیلی کلی هست و مثل این میمونه که بگین چاقو خوبه یا بد؟ مسلمه که اگر از چاقو در جهت مثبت استفاده بشه خیلی خوبه، و تا همون میزان هم اگر در موارد منفی ازش استفاده بشه میتونه کشنده باشه. پرسش شما به فاکتورهای خیلی زیادی بستگی داره، اما اگر بخایم به این سوالتون جواب بدیم در ساده ترین حالت، ابتدا بذارین یه سوال ازتون بپرسم:
آیا این استادی که همه می گن خوبه شما هم فک می کنین خوبه؟ راضی هستید از روش تدریسش؟ آیا می تونه مطالب رو خوب به شما انتقال بده؟
خیلی وقتا صرف این که یه نفر با سواد باشه مهم نیست، مهم تر از با سوادی فرد، قدرت انتقال مطالب هست، کما که خیلی از اساتید هستند بسیار دانشمند و خبره، اما اصلا نمیتونن خوب و شیوا مطالب رو منتقل کنن به دانشجو.
دوم این که باید فردی که تدریس می کنه به نظرم سوابق قبلی درخشانی در اون زمینه داشته باشه که گویا این استادی که شما می فرمایین دارن. پس مهم همون مطلب اولی هست که گفتم
No Legacy Is So Rich As Honesty (William Shekespears) <==> هیچ میراثی بالاتر از راستی نیست (ویلیام شکسپیر)
استاد ی جورایی خیلی خبره هست ولی همون مطلبی که گفتین نمیتونن به خوبی انتقال مطلب به دانشجو بده شما چ راهی پیشنهاد میکنید ؟؟
این دیگه دست من نیست که بتونم دقیقا بگم چه راهی وجود داره، چرا که این استاده که بایستی در روش تدریسش تغییر ایجاد کنه. اما اگه من به جای شما بودم توی چنین شرایطی به استاد تنها تکیه نمی کردم، از روش های آموزشی دیگه هم مثل کتاب، سایت های آموزشی در این زمینه، DVDهای آموزشی و دیگر موراد مشابه هم کمک می گرفتم. پس سعی کنید در کنار کلاسی که میرید از مواد دیگر آموزشی هم بهره ببرید، اگر نه که کلا موسسه آموزشی و استادتون رو تغییر بدین اگر مقدوره.
No Legacy Is So Rich As Honesty (William Shekespears) <==> هیچ میراثی بالاتر از راستی نیست (ویلیام شکسپیر)
حامد عابدی
به نظر من همزمان با کلاس مطلاعه شخصی داشته باشید و از سی دی های آموزشی هم میتونین استفاده کنید . همیشه سعی کنید درس جلسه بعد رو ابتدا خودتون یک دور خونده باشین تا در روز کلاس براتون به طور کامل جا بیافته
میشه بگید از چه کتابی برای آموزش های MCSA شروع ککنم شما کتاب خوبی در نظر دارید معرفی کنید ترجیحا فارسی باشه که بفهمم چی میگه
می تونید اگر دوست داشته باشید به آموزش هایی که در این رابطه بنده به تازگی در سایت شروع کردم و موجود هست مراجعه کنید. آموزش ها کاملا بر اساس کتاب های رسمی MCSA مایکروسافت هست. تا به الان سه جلسه رو جلو رفتیم، دوست داشتین به این آموزش ها بپیوندید:

آموزش دوره های MCSA به زبان فارسی

برعکس استاد این آموزش ها رو دنبال کردم فقط میخوام بدونم هفته ای چند جلسه پیش میریم ؟؟

در حال حاضر برنامه من بر اینه که هفته ای دو یا سه جلسه از این آموزش ها رو تهیه و بر روی سایت بذارم، ضمن این که بازم میگم: به آموزش تنها تکیه نکنید، خودتون بایستی خیلی بیشتر از آموزش کار کنید. همه ای ویندوز رو سرک بکشید و ازش اطلاعات کسب کرده و دانش فنی خودتون رو دز این زمینه بالا ببرید
ممنون استاد راهنمایی شما حداقل به بنده خیلی کمک کرده تا الان

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره بهاره می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....