در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

محمدرضا رسولیان

بازار شبکه در ایران

سلام به استادان گرامی و کسانی که در شبکه تجربه بالایی دارند میخواستم درباره بازار شبکه ایران که در چه سطحی قرار داره بحث کنیم

#بازار_شبکه_ایران #بازار_شبکه #سطح_بازار_شبکه_ایران #شبکه_ایران_در_چه_سطحی_قرار_دارد
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

با سلام خدمت شما دوست عزیز لینک زیر مطالعه بفرمایید امیدوارم جوابتون بگیرید

راهنمایی برای ادامه یادگیری شبکه برای بازار کار

امید رستمی

سلام

شما اول بايد به رشته اي كه قصد داري ادامه بدي علاقه داشته باشي بعد بايد يك فرز خبره و حرفه اي بشيد در رشتتون بعد همه ميان دنبالتون فقط بايد كارتون خوب باشه

قانون سوم نیوتون میگه وقتی میخوای به یه چیزی برسی،باید از یه چیزی دل بکنی!
Security-mad

دوست عزیزم سلام

همونطور که می دونید همه چیز رفته رفته داره تحت شبکه میشه و اگه در مورد مبحث اینترنت اشیا و یا internet of things و internet of everything تحقیق کنید این امر رو به شما ثابت میکنه. پس دنیای شبکه دنیایی ای که روز روز سرعث رسد تکنولوژی در اون داره افزایش پیدا میکنه. در چنین دنیایی قطعا جای پیشرفت و کار هست منتها فقط و فقط برای کسایی که پا به پای رشد شبکه میان و تلاش میکنن. ما متخصص شبکه زیاد داریم اما متخصص خبره کم داریم بخصوص در لایه ها و سرویس های enterprise

کسی که وارد شبکه میشه باید بدونه مسئولیت سنگینی خواهد داشت حالا در هر رده و لایه و سطحی که میخادباشه چون همه چیز به شبکه بستکی داره و مهم تر از اون به مسئول اون شبکه و یا اون سرویس خاص.در واقع شبکه علی رغم پرستیژ بالا و درامد بالایی که میتونه داشته باشه استرس و فشار کار هم داره ولی من همیشه میگم اگه کسی واقعا زحمت بکشه و دانش خوبی رو کسب کنه و مسط به اون شبکه و یا سرویس باشه و از قبل امادگی لازم رو برای رو به رویی با هر نوع مشکلی تو ی خودش ایجاد کرده باشه این استرس خیلی کاهش پیدا میکنه.

بزار خیلی ساده بگم :

شبکه مثل یه ازادراه میمیونه. شما قبل از ورود به ازادراه باید تصمیم بگیری ایا این ازادراه تور وبه مقصدت میرسونه و اگه میرسونه بازم باید تصمیم بگیری که از خود این ازاد راه بری یا از جاده فرعی بغلش، و وقتی وارد ازاد راه شدی دیگه تا انتهای ازاد راه نه میشه توقف کرد نه میشه دنده عقب رفت نه میشه دور زد دور برگردون نداره پس باید پا به پا و با سرعت مشخص لاینی که توش هستی رانندکی کنی. اگه ترمز بزنی و وایسی و دنده عقب بری قطعا تصادف میکنی و له میشی.

شبکه هم همینه اگه واردش شدی باید یه لاین رو انتخاب کنی و با سرعت شبکه و رشد اون پیش بری در غیر اون صورت اونایی که بهتر و ماهر تر تو هستن تو رو از رده خارج میکنن و خودشون جایگاه سازمانی تو رو میگیرن و در نهایت تو می بازی

پس برای موفقیت توی شبکه باید تلاش کرد و تلاش کردو خودتو بروز نیگه داری.

شاید بگی مقدمه تو دل خالی کنی بود ولی این واقعیت شبکه س دوست من.

امیدوارم موفق و موید باشی.

با ارزوی بهترن ها

برعکس خیلی خوب بود من الان دارم دوره MCSA میگذرونم ب نظر خودم ملاک پیشرفتم گذاشتم سبقت گرفتتن از خودم و هروز سعی میکنم رکورد خودمو بشکنم ن با کسی خودمو مقایسه کنم میخوام بگم بنظر شما دوستان الان من n+ یک کتاب گرفتم ترجمه شده کامپتیا اونو خوندم و وارد MCSA شدم چطور سعی کنم بیشتر از این پیشرفت کنم و خودمو ب چالش بکشم ؟؟

Security-mad

سناریوهای پیچیده تر و بزرکتر انجام بده

خب چطوری این کارو انجام بدم چون من جایی کارآموزی نمیرم و فقط این کلاس ها هستن که من خودمو دارم راه میندازم ولی خیلی دارم تلاش میکنم و از کلاس خیلی جلوترم از کجا سناریو پیچیده پیدا کنم ؟؟

حامد عابدی

به نظر من شما اول حیطه کاری خودتون و آیندتون رو مشخص کنید . برنامه ریزی کنید و به نظر اگر میخوای وارد شبکه بشید اول Net+ اگر دانشجوی کامیپوتر نیستید و یا اطلاعات پایه ندارید رو بگذریونید

سپس به نظر من CCNA رو شروع کتید و بعد از اون تصمیم بگیرید که مایکروسافت علاقه مندید و یا سیسکو . وارد یکی از این زیر شاخه ها شوید . به نظر من حتما حتما دوره های میکروتیک رو یا کلاس بروید و یا خودتون یادبیرین که بسیار کاربردی هستش.

نیاز امروز جامعه VOIP هم هستش ک میتونین دوره های سیسکویی بروید و یا الاستیکس

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....