امیرحسین مرشدی

بازار کار شبکه در ایران و میزان حقوق دریافتی

سلام.بنده محصل در دوره های MCSE هستم و با قدرت دنبال میکنم.میخواستم یه راهنمایی بگیرم از عزیزانی که تجربه کاریشون بالاتر از منه.میخواستم بدونم بازار کار این رشته تو ایران خوبه؟من میتونم با این مدرک تو ایران کار مناسبی پیدا کنم ؟حداکثر حقوقی که میشه ماهیانه از این رشته کسب کرد چقدره؟و اینکه در خارج از ایران چقدر این مدرک معتبر هست و کار مناسبی آیا خارج از ایران هم وجود داره یا نه؟ممنون میشم راهنماییم کنید

#بازار_کار_شبکه #برنامه_نویسی_برای_بازار_کار #بهترین_بازار_کار_برای_شبکه #بازار_کار_تخصص_های_شبکه #بازار_کار_برنامه_نویسی_و_شبکه #بازار_کار_شبکه_در_ایران #بازار_کار_شبکه_در_کشورهای_خارجی #بازار_کار_شبکه_در_کانادا #بازار_کار_ویندوز_بهتر_است_یا_لینوکس
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
rasool danesh

سلام

به نظر و تجربه من همین طور با قدرت ادامه بدین و مدرک رو هم اخذ کنید

حقوق و درآمد شما بستگی کامل به تخصص و تبهر شما داره و مدرک گرفتن تنها پایان راه نیست ابتدای راه است (البته بعضی از دوستان اعتقاد دارن که در ایران قدرشونو نمی دونن البته در کوتاه مدت حق با دوستان است اما در دراز مدت کسی که نامبر وان باشه درآمد و راه خودشو پیدا میکنه )

خیلی چیزا بلد نیستم ، کاش عمرم برای یادگیری کفایت میکرد، دارم به این نتیجه میرسم که توی این عمر کوتاه هر چیزی ارزش یادگیری نداره و فقط چیزای مهم رو باید آموخت...
محمد نصیری
  1. بازار کار در هر حوزه ای که واقعا کار بلد باشید هست ، قول میدم هیچوقت هم اشباع نشه چراکه از 100 درصد دانش آموختگان این دوره ها تنها 20 درصدشون توانایی ورود به بازار رو دارند ، شما اگر جزو 20 درصد باشید قطعا موفق به جذب در بازار کار هستید
  2. میزان درآمد همونطور که دوستان اشاره کردند بستگی به میزان تخصص شما داره ، طبیعتا کسی که در یک شرکت با 200 تا کلاینت سالها مشغول بوده با کسی که در شبکه 2000 تایی کار می کنه تفاوت در حقوقشون و تخصصشون باید محسوس باشه
  3. در خارج از ایران هیچ ارزشی مدارک داخلیتون و موسسات داخلی ندارند ، باید مدرک بین المللی دریافت کنید ، شاید سالها پیش مدرک برای کشورهای دیگه مهم بود اما اینقدر مدرک بازی در دنیا شد که الان میگن مدرک داری حالا چقدر تخصص داری بشین مصاحبه کنیم ، اونها هم ملاکشون داشتن تخصص هست و شرایط جذب نیرو در اون کشورها هم مثل ایران هست از نظر تخصص گرایی.
توسینسو آینده دنیا رو میسازه ... اگر تو هم بهش پیوند بخوری ... شروع کن یاد بده هر چیزی که بلدی رو ... دنیا همینجور تغییر می کنه

خیلی ممنونم از راهنمایی هاتون.فوق العاده روشن و واضح بود.تشکر فراوان از شما دوستان عزیز

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....