در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

zahra

راهنمایی از دوستان جهت پروژه در مورد شبکه کامپیوتری

سلام دوستان عزیز ، من دانشجوی سال اخر رشته کامپیوتر هستم. برای پروژه پایانیم دنبال یه موضوع تحقیقاتی خوب هستم و از انجا که علاقه مند به شبکه های کامپیوتری هستم ، دوست دارم موضوع پروژم هم در همین زمینه باشه اما موضوعی که هم دارای منابع زیادی برای تحقیق باشه و هم زیاد کلی نباشه ، با توجه به این که اطلاعات کمی در این شاخه دارم نمیدونم که ایا موضوعی که انتخاب میکنم دارای منابع خوب و زیادی هست یا نه.برای همین دوس داشتم برای انتخاب موضوع از پیش کسبتانی مثل شما بخوام اگر براتون مقدور هست در این باره راهنماییم کنید و لطف کنید اطلاعاتی در اختیارم بذارید ، اطلاعاتم در مورد شبکه بیشتر محدود میشه به دوره network و win 8 که گذروندم. ممنون از همه دوستانی که همکاری میکنند

#شبکه_کامپیوتری #مشکل_انتخاب_پروژه_کارشناسی #نحقیقاتی #پروژه #پروژه_کارشناسی_ارشد_شبکه #معرفی_پروژه_پایان_ترم_کامپیوتر
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
davod2525

سلام

سال نو مبارک

شبکه سیسکو هست سرور هم هست

اگر در مورد سیسکو مطالب بخواهید من در خدمتتونم

درمورد ویندوز سرو هم اطلاعات کمی دارم

مصطفی چگنی

در مورد بد افزار cain پروژه بده طوری میشه حتی استادت هم کم میاره بهت قول میدم...

راستی بهش میگن macspoofing

mosifa.ir بازار بزرگ تجهیزات حفاظتی امنیتی ایران

چنین سوالی قبلا در سایت مطرح شده ، ببینیدش امیدوارم از کمک دوستان در اون تاپیک در انتخاب موضوع پروژتون بتونید استفاده کنید :

انیشتین: هیچوقت چیزی رو خوب نفهمیدی مگر اینکه بتونی اون رو برای مادربزرگت توضیح بدی :D
محمد نصیری

دوست عزیز با توجه به اینکه شما دوره Network و ویندوز 8 رو گذروندین می تونید راجع به همون حوزه تحقیقاتی انجام بدید و پایان نامه ای رو بصورت سناریویی طراحی کنید ، مثلا چند سرویس شبکه یا تشریح کاملا قابلیت UAC ... البته اینها مسائل اولیه هستند ، الان مواردی که در دنیای فناوری اطلاعات خیلی باب هستند رو میشه به شکل زیر طبقه بندی کرد :

1. مجازی سازی
  2. امنیت
  3. VOIP
  4. ارتباطات یکپارچه

شما می تونید برای اینکه پایه خودتون هم قوی بشه حوزه تبدیل ماشین های فیزیکی به ماشین های مجازی یا Physical To Virtual رو جلو ببرید که در آینده هم بتونید در این حوزه بازار کاری داشته باشید ، در خصوص پست قبلی هم باید بگم نرم افزار CAIN به هیچ عنوان بدافزار نیست بلکه یک مجموعه ابزار کاملا کاربردی در حوزه امنیت اطلاعات هست و MacSpoofing هم فقط یکی از هزاران قابلیت این نرم افزار هست به نظرم دنبال نرم افزار خاصی نرو دنبال یک فرآیند برو که مفهومش رو درست درک کنی و بعدها به کارت هم بیاد.پیشنهاد من برای سطح شما همون Physical To Virtual Conversion هست.

هر چی دارم و هستم الان فقط به خاطر یاد گرفتن و یاد دادنه ... بیا با هم اینجا همکاری کنیم ... دنیا رو تغییر میدیم ... کانال تلگرام من tosinsoceo

این پست توسط UNITY در تاریخ يكشنبه, 10 فروردین 1393 حذف شده است.

دلیل: این پست حاوی محتوای تبلیغاتی می باشد

قاسم حسنی

دوست من ، شما با توجه به معلومات و اطلاعاتی که در آن تجربه و دانش علمی و آکادمیک دارید قدم به انتخاب موضوع پروژه خود بگذارید

حال که در خواست راهنمایی داشته اید با توجه به پاسخ ادمین انجمن(UNITY) بهترین پروژه برای دانشجو استفاده از امکانات مجازی سازی است و پیاده سازی آن با هزینه کمتری خواهد بود و برای ارائه به استاد با یک محیط کاملا واقعی روبرو خواهد شد که در کنار این امکان می توانید با مقداری هزینه بیشتر از تجهیزات میکروتیک نیز استفاده کنید یا باز از یک سیستم عامل کرک شده در محیط مجازی استفاه کنید و یک پروژه خوب و کاربری بدون هیچ ادعای خیلی وارد بودن بهترین نتیجه را دریافت نمایید . برای استفاده از میکروتیک کرک شده هم با یک جستجو در محیط اینترنت به راحتی قابل دسترسی است

کوچیک همه شما بزرگواران و کارشناسان شبکه هستم

این پست توسط UNITY در تاریخ جمعه, 15 فروردین 1393 حذف شده است.

دلیل: این پست حاوی محتوای تبلیغاتی می باشد

sahar750

من 2 تا موضوع برای پروژه انتخاب کردم یکی مجازی سازی یا همان virtualization و یکی دیگه عملکرد دستگاه UTM ولی استادم میگه باید بصورت شبیه سازی شده برام بیارید.و فیلم هم بعنوان شبیه سازی قبول نمیکنه چیکار کنم؟؟؟

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....