yousef_96

راهنمایی در خصوص یادگیری شبکه

با عرض سلام من الان دارم شبکه مبخونم به صورت خود اموز و میخواستم بدونم که بعد ی مدت که اطلاعاتم دیگه خیلی زیاد شد میتونم برم و مدرکشو بگیرم (البته منظورم اینکه فقط پول اینکه در ازمون شرکت کنم بدم همین چون هزینه کلاس ها سنگین و خوداموز میخوام یادبگیرم ) لطفا ی راهنمایی جامع بکنید ممنون

#اصول_یادگیری_شبکه #روشهای_یادگیری_شبکه_و_امنیت #مراحل_یادگیری_شبکه #شبکه_را_از_کجا_شروع_کنم؟ #یادگیری_شبکه #یادگیری_شبکه_با_هزینه_کم #شبکه_رو_از_کجا_شروع_کنم_؟ #شروع_یادگیری_شبکه
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

چه كتابهايي مي خونيد؟ چه مداركي مد نظرتونه؟ كتابها زبان اصلي هستن يا تاليف يا ترجمه فارسي؟

رمز یادگیری یک مهارت و تسلط یافتن به آن فقط تمرین و تکرار آن به تعداد بسیار زیاد است
yousef_96

در زمینه +mcitp network ویندوز سرور کتاب ها هم ترجمه فارسین ممنون میشم اگر کتابی بهم معرفی کنید که بخرم بخونم علاقه بسیار زیادی دارم

متاسفانه کتاب های ترجمه فارسی نمیتونه واسه امتحان های رسمی کافی باشه! شما که امتحان رو به زبان انگلیسی میدید چرا کتاب های انگلیسی نمی خونید؟!

اکثر کتاب های ترجمه و تالیف فارسی پر از اشکال و ایراد هستن و نمیشه با اونا امتحانو پاس کرد

از بهترین کتاب های فارسی که من میشناسم و ایرادی ندارن کتاب مهندسی اینترنت تالیف احسان ملکیان و کتاب های امیر امیر چوپانی که اونا هم کتابی در سطح تخصصی ندارن صرفاً مبانی هستن

کتاب های زبان اصلی بخواهید بخونید می تونم بهتریناشو واستون معرفی کنم

دلیل اینکه مهندسین با سواد و با تجربه ایرانی نمیان کتاب تالیف کنن قیمت پایین کتاب به نسبت زحمتی که کشیده میشه , عدم استقبال جامعه از کتاب و دردسرهای دیگشه

موفق باشید :)

رمز یادگیری یک مهارت و تسلط یافتن به آن فقط تمرین و تکرار آن به تعداد بسیار زیاد است
yousef_96

خوب اگر انگلیسیمون خوب نباشه باید چی کار کنیم

اونوقت گزينه موجود همون كتاب هاي فارسي هست

من خوباشو گفتم دوستان اگه كتاب يا جزوه اي ميشناسن حتما معرفي مي كنن

در انجمن هم آموزش هاي زيادي هست مي تونيد از اونا استفاده كنيد

بعد تموم كردن +network مي تونيد دوره MTCNA مهندس صبري رو تو انجمن دنبال كنيد يا اينكه دوره هاي مايكروسافت رو دنبال كنيد

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....