در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

بهروز   سیروس زاد

راه اندازي و نصب ILO براي تمامي كامپيوتر ها

چند وقتي هست فكر راه اندازي ILO مثل سرور هاي hp براي كامپيوتر هاي خونگي يا حتي سرورهايي كه اين قابليت رو ندارن به عنوان يك ماژول جدا و قابل اتصال فكرمو مشغول كرده كه اگر بشه چه عالي ميشه ،من خودم به عنوان يك طراح سخت افزار هنوز منبع درستي براي ساخت اين دستگاه پيدا نكردم

دوستان هر كس نظر ايده يا فكري در اين زمينه داره يا علي

#طراحي_ilo #راه_اندازي_ilo #iloچيست
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
fsbyange

سلام دوست عزیز

فکر کنم بشه از از برد های لینوکسی استفاده کرد

سلام

ایده جالبی هست یک جور پیاده سازی VNC به صورت سخت افزاری می تواند باشد من تجربه عملی استفاده از این پرت را ندارم اما چیزی که به ذهنم میرسه اینگونه است:

به نظرم طراحی این ماژول مثل طراحی یک نوع bios همراه با امکانات بیشتر برای سخت افزار هست که سخت افزار بعد از روشن شدن اول باید آن را شناسایی کند و کار را به این مايول بسپارد که همین یک معذل بزرگ است (روند کاری bios های شرکت های مختلف کاملا متفاوت هست و ما نمی توانیم الگوریتم آن را داشته باشیم و یا بخواهیم در آن تغییری ایجاد کنیم ) و بعد باقی مراحل به bios اصلی سیستم واگذار شود.

ضمنا امنیت حرف اول برای طراحی این برد می باشد.

در هر صورت مشکلات دیگری هم وجود دارد مثلا بعد از طراحی نیاز هست به دلیل فرکانس اینگونه کیت ها pcb طراحی شده در کشور های دیگر مثل چین تولید شود که هزینه بر هست.

به نظرم برای کار تحقیقاتی این ایده خوب است و دید وسیعی می تواند در مورد روند ریموت و ... در اختیار ما بگذاد.

آرزومند آن مباش كه چيزي جز آنچه هستي باشي، بكوش در كمال آنچه هستي باشي. همیشه آغاز راه دشوار است،عقاب در آغاز راه پر می ریز د ولی در اوج حتی از بال زدن هم بی نیاز است! کسی که کوه را فتح کرد از سنگ ریزه ها شر و ع کرد.
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....