در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

سید احمد  توسلی

برنامه برای مشاهده فایل های مخفی در فلش مموری ها

سلام

دنباله برنامه ای هستم تا بتونم باهاش فایل هایی که بر اثر ویروسی شدن مخفی میشن رو نمایش بده ... اعداد 800 کلاینت داریم که وقت نمیشه مدام پای سیستم هاشون رفت و دستور attrib رو زد

#فلش_مموری_ها #فایل_های_مخفی #براثر_ویروس
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
rasool danesh

شبکه دومین هست؟

فرمان attrib رو به صورت اجرایی دربیارید و از طربق سرور فرمان رو اجرا رو برای کلاینها بفرستین

خیلی چیزا بلد نیستم ، کاش عمرم برای یادگیری کفایت میکرد، دارم به این نتیجه میرسم که توی این عمر کوتاه هر چیزی ارزش یادگیری نداره و فقط چیزای مهم رو باید آموخت...

سلام

بخشی از شبکه ورک و بخشی دومین هست

** Update, Backup & Security رمز موفقیت ادمین و پایداری شبکه **
Alighalehban

یه bat فایل درست کنید بعد روی هر سیستم که خواستید به صورت ریموت دسکتاپ وصل بشید و اجراش کنید نیازی به رفتن به پای سیستم نیست

سلام

همونطور که دوستان گفتن فرمان رو بصورت Batch ذخیره کنین و توی پالیسی ها هنگام اتصال فلش یا هر زمان دیگه ای دستور اجرای اون رو بدین

برنامه ای هست به اسم Visfolder . میتونید درایور مورد نظر (فلش) را انتخاب کنید یا محض احتیاط همه درایوها را تا بررسی کند و Autorunها را درست کند و هم فولدر از حالت مخفی خارج شود و هم دوباره برای فلشهای دیگر پیش نیاید . ولی به هرحال ممکنه با وصل کردن فلش آلوده دوباره دستگاهتان آلوده شود

یا میشه یا باید بشه.
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....