سید احمد  توسلی

فرق کریو و tmg در چیه ؟؟؟؟

سلام

چ فرقی بین کریو و tmg هست ؟؟ کدوم بهتر هست ؟؟؟
#کریو_و_tmg #فرق_کریو_و_tmg #بهتر_بودن_کریو_و_tmg
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
rasool danesh
سلام
از چه نظر باهم مقایسه می کنید؟
اگر امنیت به نظر من tgm اما اگر از نظر اکانتینگ کریو بهتره
باید خواسته شما بررسی شود
خیلی چیزا بلد نیستم ، کاش عمرم برای یادگیری کفایت میکرد، دارم به این نتیجه میرسم که توی این عمر کوتاه هر چیزی ارزش یادگیری نداره و فقط چیزای مهم رو باید آموخت...
از نظر اکانتینگ و مدیریت اکانت ها و پهنای باند اینترنت بین یوزرها .... من ویدوز سرور 2008 دارم و میکروتیک تو شبکه
** Update, Backup & Security رمز موفقیت ادمین و پایداری شبکه **
فرشید محمدی
چرا از خود میکروتیک استفاده نمی کنید
همه مباحث اکانتینگ رو داره
و در نهایت برای یکپارچگی می تونید به یک سرویس AAA مثل سیب اون رو معرفی کنید
کریو هم خوبه و فایروالش هم تا حدودی کاربردی
در کل تعداد کاربران همیشه در انتخاب تاثیر گذاره
من نگران روتر هنگ کنه رو user manager خودش
rasool danesh
خوب os mikrotik رو نصب و راه اندازی کنید
خیلی چیزا بلد نیستم ، کاش عمرم برای یادگیری کفایت میکرد، دارم به این نتیجه میرسم که توی این عمر کوتاه هر چیزی ارزش یادگیری نداره و فقط چیزای مهم رو باید آموخت...
فرشید محمدی
تعداد کلاینت در انتخاب سخت افزار روتر موثره
یک روتر 750 نمیتونه یک شبکه 100 کاربره رو ساپورت کنه
هنگ میکروتیک دلیل داره
تعداد پکت عبوری و نوع تنظیمات حتی در یک شبکه 5 کاربره روتر 750 رو متوقف کرده(از تجارب ناب خودم)

محمد نصیری
دوستان لطفا به موضوع سئوال بپردازید ممنون میشم ، دوست من Kerio در حال حاضر هم برای سیستم عامل ویندوز و هم برای سیستم عامل لینوکس قابل استفاده هست و به نظر من از نظر Accounting هم قابل اعتماد هست ، Kerio همچنان از طرف شرکت سازنده پشتیبانی میشه ، اما در خصوص TMG باید بگم از سال 2010 که 6 سال پیش هست تولید کننده این محصول خودش اعلام کرده که دیگه ادامه نمیده کارشون ، یعنی مایکروسافت خودش اعلام کرده پروژه TMG یک پروژه شکست خورده هست ، Accounting بصورت پیشفرض در TMG وجود نداشت و باید یک ابزار جانبی به نام Bandwidth splitter نصب می کردید که براتون کار کنه و کلی هم باگ و مشکلات و ... به هیچ عنوان توصیه نمی کنم چنین محصولی رو ، به همین دلیل در خصوص مقایسه قطعا هم از نظر کارایی و هم از نظر اکانتینگ Kerio در این میون گزینه بهتری هست. ITPRO باشید
به همه بگید ... توسینسوی جدید می تونه کمک کنه خیلی مشکلات حل بشه فقط با کمک همدیگه ... شما هم به توسینسو متصل بشید و به دیگران معرفیش کنید ، اتفاقات بزرگی در راهه ...
مرسی Unity عزیز :

حالا ی سوال ممکنه پروژه های دیگه نظیر Exchange هم کنار گذاشته بشه ؟؟؟؟
محمد نصیری
خیر ، exchange سرور و SharePoint مجموعه های اصلی مایکروسافت در کنار ویندوز سرور و اکتیودایرکتوری هستند ، مایکروسافت با توجه به اینکه نمیتونه به مدیر سیستم اجازه ورود به لایه های پایین رو بده نباید در حوزه فایروال از ابتدا وارد می شد اما خوب شد و اشتباه کرد ، به هر حال Exchange سرور رو با خیال راحت استفاده کنید.
به همه بگید ... توسینسوی جدید می تونه کمک کنه خیلی مشکلات حل بشه فقط با کمک همدیگه ... شما هم به توسینسو متصل بشید و به دیگران معرفیش کنید ، اتفاقات بزرگی در راهه ...
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره بهاره می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....