رضا احسانی

قیمت نظام صنفی

سلام دوستان خسته نباشید

خواستم بپرسم یک متخصص شبکه به مدت 13 روز ایام عید به صورت آنکال باشد باید برای هزینه ساعتی حساب شود یا روزانه ؟

با تشکر

#نظام_صنفی #نظام_صنفی_رایانه #قیمت_نظام_صنفی
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
پوریا یعقوبی

والا فی دستمون نیست!!!

همایون ب

با سلام

اگر کل روز بوده باید روزانه حساب بشه.مبلغشم بستگی به شبکه و میزان پیچیدگی و .... داره

رضا احسانی

کلا 13 روز اماده باش بودم اما حضور فیزیکی نداشتم هرموقع خرابی پیش میامد میرفتم شبکه گسترده بود

الإمامُ عليٌّ عليه السلام : قالَ رَجُلٌ : يا رَسولَ اللّه ِ ، ما يَنفي عَنّي حُجَّةَ الجَهلِ ؟ قالَ : العِلمُ ، قالَ : فَما يَنفي عَنّي حُجَّةَ العِلمِ ؟ قالَ : العَمَلُ . حديث امام على عليه السلام : مردى گفت: اى رسول خدا! چه چيز حجّت نادانى را از من دور مى سازد؟ فرمود: دانش . گفت: چه چيز حجّت دانش را از من برمى دارد؟ فرمود: عمل.
همایون ب

گسترده یعنی چی؟

چندتا یوزر؟چندتا سرور؟چه سروری؟چه امکاناتی داشت؟و................

رضا احسانی

بالای 30 تاسرور و 30 تا شعبه که به ستاد متصل میشودند vmware و سرویس های مایکروسافتی و.......

الإمامُ عليٌّ عليه السلام : قالَ رَجُلٌ : يا رَسولَ اللّه ِ ، ما يَنفي عَنّي حُجَّةَ الجَهلِ ؟ قالَ : العِلمُ ، قالَ : فَما يَنفي عَنّي حُجَّةَ العِلمِ ؟ قالَ : العَمَلُ . حديث امام على عليه السلام : مردى گفت: اى رسول خدا! چه چيز حجّت نادانى را از من دور مى سازد؟ فرمود: دانش . گفت: چه چيز حجّت دانش را از من برمى دارد؟ فرمود: عمل.
همایون ب

من اگر بودم روزی 200 میگیرفتم البته حداقل این مبلغ اگه سازمان درست و حسابی بود و بیشتر میدادن بیشتر میگرفتم

رضا احسانی

دوست عزیز من میخواهم قیمت رو براساس نظام صنفی بگم

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....