در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

پویان عارف پور

میگن نهایت سن کاری برای آی تی 45 سالگی هست . درسته ؟

ورزشکارها از یک سنی به بعد بازنشست میشن - میگن سن بازنشستگی یک ITman هم 45 سالگیه و علتش هم اینه که از اون سن به بعد مغزش کشش لازم برای به روزرسانی معلوماتش رو نداره بعضیا هم میگن دیگه حوصلش نمیکشه . بنظرتون درسته ؟ آیا این شخص میتونه تصدی مدیریت آی تی داشته باشه ؟

#سن_بازنشستگی_برای_مهندسین_آی_تی #سن_بازنشستگی_itman #سن_بازنشستگی_برای_مهندسین_شبکه
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
سعید خورانی

سلام

منظور شما از آی تی من چیه ؟!!

بیل گیتس هنوز یک آی تی من هست..

انسان محقق و پژوهشگر و مبتکر فقط با مرگ استاپ میشه

پیمان کیائی

نه این طور نیست . به خود آدمش بستگی داره. یه نگاهی به این آدرسی لینکدینی که میزارم بندازین. این آقا الان نزدیک 57 سالشه و بسیار اطلاعاتش به روزه

https://ca.linkedin.com/in/jim-mastronardi-40149a1a

Before you judge, try to listen patiently

کسایی که در زمینه IT کار می کنن باید همیشه بروز باش و دنبال یادگیری مباحث جدید باش تا بتونن توی این زمینه موفق باشن دلیلی که این حرف گفته میشه اینه که با بالا رفتن سن و سال ، دیگه اون حس و حال و شور و شوق برای یادگیری در اکثر افراد کم میشه حالا این اتفاق میتونه برای بعضی زودتر و برای بعضی دیرتر رخ بده

در نتیجه به خود فرد بستگی داره اینکه چقدر درگیر کار IT باشه چقدر به این مباحث علاقمند باشه و ...

کانال اختصاصی من در تلگرام https://telegram.me/ghanbarinetwork
فرهاد خانلری

همه چیز به خودمون بستگی داره و بس.

هر چند برنامه نویسای عزیزمون زودتر پیر میشن D:

خداوند برکتے عظیم به نام "زندگے" به تو بخشیده است . تو چه چیزے به او تقدیم می کنے ؟ هر روز چیــزے هر چند کوچک به او تقدیم کن ، مقداری عشق به مخلوقاتش . . .

یه سرچی بزنید ببینید هنوزم مشاورایه شرکت های بزرگ امریکایی و کسایی نواقص برنامه ها رو بر طرف میکنن برنامه نویس های مطرح قدیمی هستن که مبتکر اپلیکیشن ها ی بزگ هستن

ms1
prober

گرچه به قول دوستان بستگی داره به خودمون اما حداقل این حرف میتونه تلنگری باشه تا به خودمون بیایم و تا سن 45 سالگی فرصت دانش پذیری مغز رو غنیمت بدونیم و حداکثر استفاده رو از مغزمون بکنیم و دانش و تجربه بیشتر کسب کنیم.

کسانی که عاشـق کیفیت اند بیشتر از کسانی که متخصص کیفیت اند باعث بهبود کیفیت می شوند. - پروفسور کندو- کتاب Human Motivation

بزاريد خيال همه دوستانو راحت كنم مغز انسان يك قابليتيو داره كه هر چه قدر ازش كار بكشن و آموزشش بدن قوي تر ميشه و پيري و آلزايمر دير تر سراغش مياد كه نميشه ديگه محدوديت سني براش قايل شد من خودم يك استاد شبكه در بحرين داشتم ايشون 73 سالش بود و داشت مباحث تخصصي هك رو آموزش ميداد و مغزش ا ز مني كه 24 سالم اون موقع بود خيلي توپ تر كار ميكرد، ما مهندسان IT به اين زوديا قصد پير شدن نداريم الا اينكه از كم تحركي و پاي سيستم نشستن بخواد مريضي هاي ديگيه بياد سراغمون دوستان تقضيه و ورزش منظم نبايد فراموش كنيم

ايشالا سالم و سرحال باشيد

با تشکر بهروز سیروس زاد کانال اطلاع رسانی من در تلگرام http://telegram.me/sirouszad/4

بحث علاقه کاری و یادگیری یک طرف . بنظرتون همونطور که هرچی هم ورزشکار باشید از یک سنی به بعد بدن شما کشش لازم رو نداره آیا مغز هم از یک سنی به بعد روند نزولی پیش نمیگیره ؟ بله نوابغ زیادی هستن که تا دم پیری همچنان کارایی مغزی بالایی دارن ولی فکر کنم درصد پایینی رو تشکیل میدن اینطور نیست ؟

شنوندگان عزیز توجه فرمایید... شنوندگان عزیز توجه فرمایید... ایران...
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....