در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

hejran

ساخت دیاگرام و مستندسازی شبکه

با سلام به دوستان گل.

یه شرکتی هست که یه شبکه ی بسیاز داغونی داره و از ما درخواست کرده که مستندات و دیاگرام شبکه ش را براش طراحی کنیم ، ممنون میشم راهنماییم کنید که ایا نرم افزار خاصی وجود داره برای این کار یا ....؟

با درود

#انواع_شبکه #طراحی_شبکه #نرم_افزار_شبکه
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
Siamak.k

سلام

خدا بهتون صبر عنایت کنه.

نرم افزارهایی که برای تهیه توپولوژی کلی شبکه ازش استفاده کردم و یا بهم پیشنهاد شد نرم افزار dude شرکت میکروتیک، نرم افزار Lan State و یکی دوتا دیگه بود. بعد از اون هم با یک دید کلی و سیاه مشق های طراح شبکه شرکت فراری از ارگانهای دولتی، با استفاده از Visio شروع به طراحی کردم و البته بعد از گذشت 3 ماه تقریبا کل شبکه برام مشخص شد.

در جریان باشید که این شبکه سازمانی و تقریبا Scale بزرگ به وسعت یک استان دارد که با لینک های رادیویی، ارتباطات Vsat، VPN, Mpls, APN و ... به هم متصله و من هم کارمند جدید الاستخدام که در بدو ورود با این چالش حسابی حالم اومد سر جاش !

Siamak.k

سلام

خدا بهتون صبر عنایت کنه.

نرم افزارهایی که برای تهیه توپولوژی کلی شبکه ازش استفاده کردم و یا بهم پیشنهاد شد نرم افزار dude شرکت میکروتیک، نرم افزار Lan State و یکی دوتا دیگه بود. بعد از اون هم با یک دید کلی و سیاه مشق های طراح شبکه شرکت فراری از ارگانهای دولتی، با استفاده از Visio شروع به طراحی کردم و البته بعد از گذشت 3 ماه تقریبا کل شبکه برام مشخص شد.

در جریان باشید که این شبکه سازمانی و تقریبا Scale بزرگ به وسعت یک استان دارد که با لینک های رادیویی، ارتباطات Vsat، VPN, Mpls, APN و ... به هم متصله و من هم کارمند جدید الاستخدام که در بدو ورود با این چالش حسابی حالم اومد سر جاش !

prober

دانسته ها و تجربیات اندک بنده در این رابطه رو در مقاله زیر می تونید ببینید:

مستندسازی شبکه

کسانی که عاشـق کیفیت اند بیشتر از کسانی که متخصص کیفیت اند باعث بهبود کیفیت می شوند. - پروفسور کندو- کتاب Human Motivation
علی قلعه بان
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....