behnam007

مشاوره

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استادان گرانقدر و گرامی
استاد اگر صلاح میدونید من ی مشاوره از شما میخواهم
من دوره هایه MCSA 70-410&70-411 و Cisco-CCNA رو گذروندم و علاقه خیلی زیادی ب شبکه دارم
اما این همه شاخه و مباحث وجود داره من ب کل گیج شدم استاد شما ی کمک کنید با این وضعیت من تو کدوم شاخه برم بهتره و باعث میشه ک شخصه پری بشم
و اینکه استاد ب نظر شما من برم کلن Clube رو حرفه ایی یاد بگیرم و بتونم راه اندازیش کنم ارزش داره؟؟ یا ن تو ایران استفاده ایی نداره؟؟
چون خودم ب شخصه هم سیسکو و هم win Server microsoft و Cloube رو دوست دارم اما بینشون موندم استاد اگر امکانش هست ی مقدار راهنماییم کنید ک بتونم از پس شبکه بر بیام
و این که بهم بگید با این تجربات کمی ک تو این چند مورد دارم از کجا شروع کنم خوبه و چ نرم افزارهایی رو بلد باشم
{خواهش میکنم راهنماییم کنید }
با تشکر فراوان از زحماتتان :)

#بازار_کار_شبکه #بحث_ها #شبکه_و_زیرساخت
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
behnam007
خواهشن کمکم کنید
منظورتون رو از cloube نفهمیدم!
ولی اگه بخواین سواد شبکتون بره بالا جوری که تمومی نداشته باشه! برین سیسکو بخونین
سیسکو بخش های مختلقی داره که محبوب ترینش در کشور ما Routing and Switching هست
که هم CCNP داره هم CCIE، (نحوه ی کانفیگ سوییچ و روترهای سیسکو رو کامل یاد می گیرین)

سیسکو یادگیریش شاید سخت باشه چون تنظیماتش گرافیکی نیست از طریق CLI هستش و واسه یادگیریش باید تمامی مطالبو عمیقا یاد بگیرین چون باید نحوه عملکرد هر چیزی رو با جزییات بدونید

اگه حوصلتون نمی کشه برید کلاس های میکروتیک که محیط گرافیکی راحت تری داره ولی به درد کار تو اداره های دولتی و شرکت های بزرگ نمی خوره چون کاراییش در حد سیسکو نیست!

بعد اگه تونستید CCIE Routing and Switching رو تموم کنید برید سمت امنیت اینا که اونم باز CCNP و CCIE داره
و تمامی مباحث مربوط به امنیت هستش مثلا کانفیک ASA که یه Security Appliance سیسکو هست (هم فایروال هست هم IPS هم Private Lan سرور (منظور PN* سرور)
رمز یادگیری یک مهارت و تسلط یافتن به آن فقط تمرین و تکرار آن به تعداد بسیار زیاد است
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره بهاره می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....