behnam007

مشاوره در خصوص ادامه دوره ها و تخصص های شبکه

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد گرانقدر و گرامی ، استاد اگر صلاح میدونید من ی مشاوره از شما میخواهم ، من دوره هایه MCSA 70-410&70-411 و Cisco-CCNA رو گذروندم و علاقه خیلی زیادی ب شبکه دارم ، اما این همه شاخه و مباحث وجود داره من ب کل گیج شدم استاد شما ی کمک کنید با این وضعیت من تو کدوم شاخه برم بهتره و باعث میشه ک شخصه پری بشم ، و اینکه استاد ب نظر شما من برم کلن Cloud رو حرفه ایی یاد بگیرم و بتونم راه اندازیش کنم ارزش داره؟؟ یا ن تو ایران استفاده ایی نداره؟ چون خودم ب شخصه هم سیسکو و هم win Server microsoft و Cloube رو دوست دارم اما بینشون موندم استاد اگر امکانش هست ی مقدار راهنماییم کنید ک بتونم از پس شبکه بر بیام با تشکر فراوان از زحماتتان :)
#بهترین_بازار_کار_برای_شبکه #یادگیری_تخصص_در_زمینه_شبکه #بهترین_تخصص_های_شبکه #ادامه_راه_شبکه #شبکه_را_از_کجا_شروع_کنم؟ #شبکه_رو_از_کجا_شروع_کنم_؟ #زمینه_های_تخصصی_در_شبکه
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
محمد نصیری
ITPRO ی عزیز من به شما چند زمینه رو پیشنهاد می کنم که بازار کاری خوبی خواهند داشت :
  1. مجازی سازی ( در نهایت Cloud ) که Cloud در ایران نوپا هست
  2. سیستم های ارتباطات یکپارچه یا Unified Communications
  3. صدا روی IP یا همون VOIP
  4. امنیت تدافعی و تهاجمی
هر کدوم از این زمینه ها برای خودشون بازار کار و آینده خوبی داره فقط توجه کنید که اول باید وارد بازار بشید بعد پیشرفت کنید. ITPRO باشید
به همه بگید ... توسینسوی جدید می تونه کمک کنه خیلی مشکلات حل بشه فقط با کمک همدیگه ... شما هم به توسینسو متصل بشید و به دیگران معرفیش کنید ، اتفاقات بزرگی در راهه ...
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره بهاره می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....