در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

سید احمد  توسلی

ایجاد زیرساخت vpn برای کارمندان دورکاری یک شرکت

سلام

من ی روتر میکروتیک و یک ip پابلیک دارم روی روتر ست شده و از یک مودم adsL اومده . می خوام برای چنتا کارمند که دورکاری می خوان برن اتصال vpn ایجاد کنم . حالا سوالی که هست این امکان وجود داره که اونها نتونن همزمان وصل شن به سرور ؟؟؟ ایا مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟

#روتر_میکروتیک_و_vpn #کارمند_دورکاری_و_vpn #ایجاد_vpn
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
سپهر  سرافراز

با سلام

من پیشنهاد میکنم از Kerio Control استفاده کنید و اون رو بستر VPN قرار بدید

SKY Sarafarz
rasool danesh

سلام سئوال نا مفهومه الان می خواین اونا بتونن هم زمان وصل بشن یا نتونن؟

خیلی چیزا بلد نیستم ، کاش عمرم برای یادگیری کفایت میکرد، دارم به این نتیجه میرسم که توی این عمر کوتاه هر چیزی ارزش یادگیری نداره و فقط چیزای مهم رو باید آموخت...

سلام

خسته نباشید

من این کار رو چند جا راه انداختم شما می توانید از یکی از 3 روش زیر استفاده کنید

1. Windows server
  2. Routerboard Mikrotik
  3. Kerio

سپس یک ایپی public هم بگیرید تا کلاینت ها کانکت شوند به همین سادگی

موفق باشید

محمد جواد صبری

افراتیک مرکز رسمی آموزش میکروتیک در ایران <br> www.AfraTik.com <br> آموزش خوب + مدرک معتبر = موفقیت در کار
سپهر  سرافراز

راستی عزیز دل من پیشنهاد میکنم راهی به غیر از VPN رو انتخاب کنی. چون پورتکل های VPN که البته در عموم بعنوان فیلتر شکن شناخته میشه از سمت سازمان زسر ساخت محدود شده و این موضوع باعث غعطی و اختلال طاقت فرسا میشه

SKY Sarafarz
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....