در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

shahabpn

شبکه را از کجا شروع کنیم ؟

سلام ، میخواستم بدونم واسه شروع کار های شبکه (کلا ) باید از کجا شروع کنم ؟ یه راهنمایی کلی میخوام که بدونم برم دنبال چی ؟

این سوال 1 پاسخ دارد.
#چگونه_شبکه_را_ارزان_یاد_بگیریم #چطور_شبکه_را_بخوانم #چگونه_کارشناس_شبکه_بشویم #چطور_شبکه_را_ادامه_دهم #شبکه_را_از_کجا_شروع_کنم؟ #امنیت_شبکه_رو_از_کجا_شروع_کنیم #شبکه_رو_از_کجا_شروع_کنم_؟
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

باید بری دوره های تخصصی شبکه ببینی!

برای شروع هم ابتدا با دوره Network+ و سپس دوره های شبکه مایکروسافت رو پبشنهاد میدم.

No Legacy Is So Rich As Honesty (William Shekespears) <==> هیچ میراثی بالاتر از راستی نیست (ویلیام شکسپیر)
احسان امجدی

لطفا لینک زیر رو مطالعه کنید:

راهنمایی در باره شروع شبکه

"من" ی وجود ندارد؛ دنیا با "ما" ساخته می‌شود.
  • انتخاب شده به عنوان جواب توسط 1 نفر
shahabpn

سوالو کردم بعد برچسب هارو دیدم :))

خوندم حالا یه سوال دیگه دارم

میشه سیسکو یا مایکروسافت رو بدن کلاس رفتن یاد گرفت ؟ با سی دی آموزشی یا کتاب های آموزشی

نتیجه کلی این بود که اول برم سراغ network + بعد تصمیم میگیرم واسه گرایش های مختلف

احسان امجدی

کار نشد نداره.. اما از اونجا که دوره های شبکه از دو بخش تئوری و عملی تشکیل شده، معمولا سی دی های اموزشی و یا کتاب ها در بهترین حالت جنبه تئوری رو قوی میکنند و در بحث عملی پیشرفت چندانی حاصل نمیکنی... گفتم معمولا و نهایت کار به همت و پشتکار خودت بستگی داره. از طرفی از اونجایی که دوره های سیسکو و مایکروسافت جزو دوره های پایه ای شبکه هستند، اگه میخوای شبکه کار خوبی بشی و این که زود به این هدف نائل شی، باید این دوره ها رو بصورت اکادمیک شرکت کنی.

در ضمن دوره های کامل سیسکو و مایکروسافت مشتمل بر چندین دوره پشت سر هم هستند که اگه بخوای خودخوان اونا رو بخونی، زمان زیادی ازت میگیره و ممکنه در این بازه زمانی پشتکار لازم رو بخرج ندی و ...

پیشنهاد میشه که این دوره ها رو حتما اکادمیک بگذرونی

"من" ی وجود ندارد؛ دنیا با "ما" ساخته می‌شود.
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....