سید احمد  توسلی

اعمال محدودیت برای کاربران در دسترسی به منابع اینترنتی با روتر میکروتیک

سلام

من میخوام محدودیت هایی برای کاربران یک دفتر اعمال کنم سایت هایی رو با محتوای مستهجن فیلتر کنم و دسترسی ب دانلود فایل ها رو ببندم . ایا راهی وجود داره من به صورت واژگانی و محتوایی اینکار رو انجام بدم مثلا " S.. " کامل تمامی سایت ها با این واژه مسدود شن یا اینکه بتونم جلوی اتصال فیلتر شکن ها رو بگیرم . این روتر رو فقط برای اشتراک گذاری اینترنت گرفتم و کانفیگ دیگه ای روش نیست .
#اعمال_محدود_شدن #فیلتر_کردن_با_میکروتیک #محدودیت_با_میکروتیک
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
سلام
برای فیلتر محتوای که می تونید رول فایروال بنویسید.
آموزش فیلترکردن بر اساس محتوا و پسوند
برای بحث جلو گیری از اتصال فیلتر شکن هم می تونید تو فایروال یکسری کار ها بکنید.

افراتیک مرکز رسمی آموزش میکروتیک در ایران <br> www.AfraTik.com <br> آموزش خوب + مدرک معتبر = موفقیت در کار
اینا رو میدونم . من بیشتر رو سایت ها می خوام اعمال کنم . می خوام کمترین رول رو پیاده کنم
** Update, Backup & Security رمز موفقیت ادمین و پایداری شبکه **
انشالله نتیجه گرفتید نتیجه کارتون رو با ماهم در میون بگذارید از تجربتون استفاده کنیم
افراتیک مرکز رسمی آموزش میکروتیک در ایران <br> www.AfraTik.com <br> آموزش خوب + مدرک معتبر = موفقیت در کار
http://codingtips.itwebsols.comserversmikrotik-how-to-block-facebook-youtube-and-other-sites-using-l7-layer7/

فکر کنم این راه حل جواب بده
** Update, Backup & Security رمز موفقیت ادمین و پایداری شبکه **
این هم خوب اما به سوال خودتون دقت کنید شما گفتید به صورت محتوای فیلترینگ انجام بدید که راحش خدمتون گفتم البته راهی هم که شما گفتید خوبه اما برای فیلترینگ محتوای روشی که خدمتون عرض کردم استفاده می شود
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره بهاره می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....