در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

مصطفی جوادیان

دسته بندی مطالب بر اساس سرفصل اصلی دوره ها

با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی.با توجه با بالا رفتن حجم مطالب و مقالات و پراکنده بودنشون ، به نظرتون اگر قسمتی در سایت راه اندازی بشه و دوره های مختلف کمپانی های مختلف رو اونجا دسته بندی شده داشته باشیم مثلا:

Cisco

CCNA

CCNP

CCIE

Microsoft

MCITP 2008

MCSA 2012

MCSE 2012

Virtualization

Microsoft Hyper-V

VMware

و ...

حالا مثلا با کلیک روی دوره MCITP 2008 تمام سرفصل های اصلی دوره طبق کتاب اصلی مثل 640-70 به نمایش در بیاد. اگر اموزش اون بخش از قبل در سایت موجود بود،لینک فعال باشه و اگر برای اون قسمت اموزشی موجود نیست ، سایر دوستان متناسب با تخصصشون اعلام امادگی کنند و اون اموزش رو ایجاد کرده و لینک رو قرار بدند.

اینطوری هم بیشتر مطالب دسته بندی بهتری پیدا میکنند و دوستان تازه کاری که برای اموزش مراجعه میکنند سردرگم نمی شن و مطالب رو سلسله وار و به ترتیب یاد میگیرند.سایر اساتید و دوستان هم میتونند سر فصل های خالی رو ببینند و به صورت هدفمند اون اموزش رو ایجاد کنند تا یک ویرچوال اکادمی جامع داشته باشیم.

دوستان لطفا نظرات ، نقاط ضعف و قوت این پیشنهاد رو بررسی کنید و اعلام کنید.

#دسته_بندی_مطالب_وب_سایت #دسته_بندی_مطالب #ایجاد_دسته_بندی_مطالب #ویرچوال_اکادمی #طبقه_بندی_مطالب_وب_سایت
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
محمد نصیری

من با اینکار کاملا مخالف هستم و برای این مخالفتم دلیل دارم ، اولین دلیل این هست که اگر کسی قرار باشه بره دوره MCITP یا MCSE بگذرونه باید بره کتابش رو تهیه کنه ، وب سایت ITPRO قرار نیست کل کتابها یا کل دوره ها رو داشته باشه ، سیستم کاری این وب سایت موضوعی هست ، یعنی یک موضوع پیدا میشه در خصوصش مطلب قرار میگیره ، دید ما دوره نیست اصلا ، دید ما یادگیری متناسب با نیاز هست ، متاسفانه یه اشتباه مرسومی که وجود داره این هست که کاربرها میخان همه چیز رو یکجا داشته باشند و این باعث میشه همه بشن انباردار ، ما نمیخایم انبار دار درست کنیم هدف ما تربیت کارشناس واقعی IT هست ، بزارید براتون شبیه سازی کنم اگر اینکار انجام بشه چه اتفای می یوفته ، اولین نکته اینکه خیلی از کپی برداران عزیز مطالب وب سایت رو در قالب کتاب میرن چاپ میکنن !!!! واقعا !!! این همین الانشم موجود هست چه برسه اینکه براشون سرفصل هم تعریف کنیم ، دومین نکته اینکه کاربر یکبار میاد در وب سایت همه چیز رو انبار می کنه و میره !!! این اصلا قشنگ نیست ... اما وقتی دوره رو گذروندید جای دیگه خواستید ابهام رو برطرف کنید یا یک نیاز رو برطرف کنید ITPRO هست ... اینجاست که با جون و دل مطلب مطالعه می کنید ... من به شخصه هیچ اعتقادی به دسته بندی ندارم چون هیچ وب سایت بزرگی مثل StackExchange و Experts-Exchange اینکار رو نکرده ، مبانی کاری ما جستجو هست ... هر کسی با جستجو می تونه به نیازش برسه و هدف ما برآورده کردن نیازهای کاربران هست ...

توسینسو دنیا رو متحول میکنه اگر تو هم عضو گروهش باشی ... برای همکاری به من پیام بده ....

حق با شماست اقای نصیری،با این دید به قصیه نگاه نکرده بودم

در تایید صحبت های جناب مهندس نصیری این نکته رو هم من اضافه کنم ک کافیه شما یه سرچ کوچیک بزنی موضوع مورد ایرادت رو توی سایت itpro. سه سوته واست پیداش میکنه و به نظرم از اون مدلی که میفرمایین دسته بندی باشه خیلی بهتره و این خودش یه مزیت بزرگ محسوب میشه. و اینکه واقعا وقتی شما توی این سایت میای اگرچه ممکنه دنبال یه مطلب خاص باشی، اما کنارش اینقد مطالب مفید دیگه هم هست که ترغیب میکنه فرد رو اون مطلب رو هم دنبال کنه، و به نوعی به بالا رفتن حس کنجکاوی و دانش فرد هم کمک عمده میتونه بکنه

No Legacy Is So Rich As Honesty (William Shekespears) <==> هیچ میراثی بالاتر از راستی نیست (ویلیام شکسپیر)
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....