درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

سیسکو بهتر است یا مایکروسافت

نویسنده متن پست
پاسخ به این پست
author
YGAHOUB
یعقوب احمدی
1394/07/29 05:49:31
سلام دوستان
من به دوره های شبکهخ خیلی علاقه دارم هم مایکروسافت رفتم و هم سیسکو ولی هیچکدوم رو تموم نکردم مثلا ccna ـا نصفه رفتم حالا سوالم اینه که کدومو کامل کار کنم خوبه و آینده بهتری داره؟یکی از بچه ها گفت سیسکو بهتره چون هرچه بیشتر کار کنی مطالب جدیدتری داره ولی مایکروسافت همش همین دوره mcse خلاصه میشه و ادامه نداره
میخاستم نظر اساتید بزرگ رو بدونم این حرف درسته یا نه؟؟
author
همایون
همایون ب
42 ماه قبل
هر جفتش خوبه و هر جفتش اونقدر مطلب برای یادگیری و چیزای جدید توش داره که تا آخر عمر هم اگه در بخونی نمیتونی به تمام مباحث تسلط داشته باشی.

حرف اول و آخر علاقه میزنه.شما خودت ببین به کدوم مبحث علاقه داری همون ادامه بده.اگه علاقه به ماکروسافت نداشته باشی من بهتون بگم ماکروسافت خیلی خوبه و ..... شما خودت نمیتونی توش موفق بشی
author
MK94
مجتبی کریمی
42 ماه قبل
در رابطه با این که مفاهیم شبکه در ارتباط با مایکرسافت به MCSE خلاصه می شه باید بگم که خیر. علاوه بر Server Infrastructure مایکرووسافت دوره های دیگری مثل Messaging , Communication ,Private Cloud و Desktop Infrastructure داره که هر کدوم دنیایی هستند.
نکته دیگه این هست که صرفا با دانش در یکی از این زمینه ها مثل سیسکو یا مایکروسافت نمی تونید موفق شید. شما باید در زمینه های مختلف تا یک سطحی دانش داشته باشید و در یک زمینه متخصص شید که به علاقه شما بر می گردده این زمینه!
author
amir_ras
42 ماه قبل
هر دو زمینه ی میکروسافت و سیسکو برای خودشون غولی هستن و هر کدوم دنیای خودشون رو دارن و این حرف که مایکروسافت تنها به mcse ختم میشه فقط حرفه ولی در عمل همچین چیزی نیست و شما با گذروندن دوره ی مایکروسافت و گرفتن مدارکتون تازه کار شما شروع میشه که مباحث مختلف رو در ویندوز های مختلف بررسی کنید و همین طور که تکنولوژی پیش میره و روز به روز میگذره ویندوز سرور ها و ویندوز کلاینت های مختلفی با قابلیت های تازه وارد دنیای کار میشه و شما تا بیای یکیشو تقریبا کامل تموم کنید اون وقت که ویندوز دیگر معرفی میشه و دوباره کار شما از اول شروع میشه.من در زمینه ی سیسکو اطلاعات خاصی ندارم چون زمینه ی تخصصی بنده نیست ولی اون هم برای خودش دنیایی داره که زیرساخت شبکه هستش ولی اصل خدمات رسانی ر مایکروسافت انجام میده و همین جالبه که شما یه شبکه رو پیاده سازی کنید و حالا باید ازش مراقبت کنید مثل کودک.
همه ی این ها بستگی به علاقه ی شما داره و باید ببینید که دوست دارید زیرساخت رو بسازید و یا خود شبکه رو پیاده کنید و ازش مراقبت کنید و نمیشه گفت که مایکروسافت بهتره یا سیسکو
موفق باشید
author
YGAHOUB
یعقوب احمدی
42 ماه قبل
من منظورم این نبود که کلا مباحث مایکروسافت کمه من منظورم این بود که 80 درصد روی سیسکو کار کنم و 20 درصد رو بزارم مایکروسافت بهتره یا 80درصد مایکروسافت و 20درصد سیسکو
درجواب دوستمون هم که گفته بود شما با گذروندن دوره ی مایکروسافت و گرفتن مدارکتون تازه کار شما شروع میشه که مباحث مختلف رو در ویندوز های مختلف بررسی کنید و همین طور که تکنولوژی پیش میره و روز به روز میگذره ویندوز سرور ها و ویندوز کلاینت های مختلفی با قابلیت های تازه وارد دنیای کار میشه و شما تا بیای یکیشو تقریبا کامل تموم کنید اون وقت که ویندوز دیگر معرفی میشه و دوباره کار شما از اول شروع میشه باید بگم توی ایران ما هیچ چیز آپدیت نیست مثلا الان هنوز از سرور 2003 استفاده میشه در حالیکه 2008و2012 اومده پس بر این بنا نمیشه نظر داد
author
HamidJFard
حمید ج. فرد
42 ماه قبل
اﻟﺒﺘﻪ ﻣﺪﺭﻙ ﺗﺨﺼﺼﻲ ﺷﺒﻜﻪ ﺗﺎ MCM ﻫﻢ اﺳﺖ, ﭼﻂﻮﺭ ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﺘﻮﻥ ﮔﻔﺘﻦ ﻛﻪ ﻣﺤﺪﻭﺩ ﺑﻪ MCSE اﺳﺖ. ﺗﺎﺯﻩ ﺗﺎ اﻧﺠﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﻣﻴﺪﻭﻧﻢ, ﺷﺒﻜﻪ ﻗﺴﻤﺘﻬﺎﻱ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺩاﺭﻩ ﻣﺎﻧﻨﺪ active directory, clustering, config, security, و ﻏﻴﺮﻩ
author
YGAHOUB
یعقوب احمدی
42 ماه قبل
الان بنظر شما من 80 درصد روی مایکروسافت کار کنم یا سیسکو؟؟؟؟؟
author
ali_z
علی زوار
42 ماه قبل
با سلام
با تشکر از دوستان که نظر تان خوبی ارائه دادند.
به نظر من باید شرایط کاری خودتان را بسنجید که به کدام یک از موارد بالا نزدیکتر است و اگر کارتان در زمینه سیسکو یا مایکروسافت نیست باید اذعان کنیم که کار در زمینه مایکروسافت خیلی بیشتر از سیسکو بوده و چون تجهیزات سیسکو گران قیمت هستند کار دراین زمینه کمتر می باشد ولی در عمل مرز بین این دو فیلد خیلی کم می باشد
در بازار ایران هم امروزه برای استخدام کمتر نیروی کاری و پرداخت هزینه کمتر و استفاده بیشتر از نیروی فنی مایکروسافت و سیسکو و نرم افزار هم مثل sql باید بلد باشی تا کار مناسب پیدا کنی.
موفق باشید
author
YGAHOUB
یعقوب احمدی
42 ماه قبل
مرسی از نظرات مفید دوستان
ولی یکی از دوستان میگفن که آدم حرفه ای توی کار مایکروسافت خیلی زیاده ولی در حالی که در زمینه سیسکو متخصص خیلی کم داریم بخاطر همین پیشنهادش این بود که 80 درصد سیسکو و 20 درصد مایکروسافت کار کنم بهتره نظر شما چیه؟در ضمن من فعلا کارم نه در زمینه مایکروسافت هس و نه در زمینه سیسکو
author
amir_ras
42 ماه قبل
درسته که هنوز از ویندوز سرور های 2003 و 2008 استفاده میشه و این سازمان ها آپدیت نیستند ولی شمایی که میخوای ادمین بشی دیگه بعد از گذروندن یک سرور تازه بهتره که سیستم های خودتون رو بر مبنای اون سرور جدید پیاده سازی کنید
این مسله ی آپدیت نبودن سرور ها به دلیل اینکه ما ایران هستیم نیست به دلیل تنبلی خود ادمین های شرکت هاس که نمیخوان وقت بذارن.این شعاره که تا یه چیزی میشه فوری میگن بابا اینجا اییراانهه مگه اروپاس مگه آمریکاس که فلان بشه بیسار بشه و ما تحریمیمو از این جور حرفا فقط برای اینکه از زیر بار مسوولیت خارج بشن پس مشکل آپدیت نبودن بخاطر ایران نیست بخاطر خودمونه و دنیای کامپیوتر بخصوص شبکه و ارتباطات حد و مرزی نمیشناسه و باید به بهترین نحو کارهای اون صورت بگیره چه ایران باشه چه افغانستان باشه چه آمریکا باشه هیچ فرقی نداره دوست عزیز.
author
mohammad shahryarpanah
محمد شهریارپناه
42 ماه قبل
با سلام

نظراتی که داده شد خیلی خوب بود در رابطه با سوال شما ! ولی من به شما توصیه می کنم اگه به فکر درامد هستین تو حوزه شبکه بیشتر روی سخت افزار کار کنین که شامل Cisco ,Mikrotik , Juniper و غیره می شود واقعا تمام اینا بازار کار داره و این رو نمی خام بگم که ماکروسافت بدرد نمی خوره !! ولی سعی کنید با سخت افزار فعلا شروع کنید و می تونید دوره های ماکروسافت رو خودتون مطالعه داشته باشید و اینکه شما بحث اینده نگری می کنید خیلیا چیزهای دیگه اینده داره مثلا کار با سرورهای لینوکسی و مباحث مجازی سازی و .... به این دلیل می گم با سخت افزار شروع کنید چون تکنولوژی Data Center خیلی خوب داره جای خودشو باز می کنه !!!
author
HamidJFard
حمید ج. فرد
42 ماه قبل
YGAHOUB عزیز:
البته توی کشور عزیزمون ایران به هر کسی که بتونه یک شبکه راه اندازی کنه و دو تا پرینتر بهش اتصال بده میشه حرفه ای همانطور که در رشته کاری بنده کسی که بتونه فایل پشتیبان از پایگاه داده بگیره یا یک سری Query بهینه سازی کنه می شه حرفه ای! این رو در نظر داشته باشید که شبکه هم کارهایی از قبیل Migration و Upgrade دارد که در ایران به هیچ کدام از اینها هیچ اهمیتی داده نمی شود.
Amir_Ras عزیز:
شما درست می گید تازه اینکه در ایران هزینه لایسنس هم نمی پردازند و بر این اساس شرکتهای ایرانی باید جزء اولین شرکتهایی باشند که به روز رسانی می کنند اما تمام این مشکلات از اینجا است که کسی تخصص این کارها را در ایران در حال حاضر ندارد و یا ریسک اجراء این نوع پروژه ها را نمی کند باز هم به دلیل نداشتن تخصص.

Mohammad ShahryarPanah عزیز:
شما هم درست می گید ایران در حال پیشرفت است و در این بازه زمانی نیاز به پیاده سازی Infrastructure از قبیل Data Center - ISP - DR Sitesو غیره. البته در ایران به سخت افزار بیشتر اهمیت و هزینه می دهدند به دلیل کوتاه فکری مدیران که سخت افزار یک شیء است و آنها می توانند ببنیند و لمسش کنند. ولی نرم افزار و تنظیمات!!!
author
ali_z
علی زوار
42 ماه قبل
با سلام
آقای حمید ج فرد حرف شما بهیچ وجه حرفه ای و منطقی نیست اولا اگر حرفه ای باشید نمی گویید که نرم افزار کرک شده هیچ ایرادی ندارد و راحت می توان up date انجام داد مگر ممکن است کسی ویندوز طراحی کند و غیر از یک پسورد امکانات حفاظتی دیگری روی آن قرار نداده باشد چرا که کسانی که ویندوز اوریجنال دارند همیشه در سیستمهایشان با ایرادهای کمتری برخورد میکنند ثانیا کسی که در سیستمش ویندوز 32 بیتی 2003 وجود داردو تمام زیر مجموعه اش 32 بیتی است برای up date کردن آن به ویندوز سرور 2012 باید همه سیستمهای سخت افزاری را به 64 بیتی تبدیل کند که هزینه زیادی داشته حتی بعضی مواقع از عهده یک سازمان خارج بوده و به سازمانهای بالاتر دیگر ربط پیدا می کند .
در مورد اهمیت دادن به سخت افزار هم به کوتاه فکری مدیران مربوط نمی شود در ایران نرم افزار چون کرک شده است خرید آن پورسانتی ندارد و فقط با خرید سخت افزار به پورسانت می توانند برسد و این در مدیریت مدیران تمام شرکتهای دنیا وجود دارد (شاید در ایران کمی زیاد باشد).
موفق باشید.
author
amir_ras
42 ماه قبل
جناب آقای hamidjfard عزیز
کی گفته که توی ایران از لایسنس استفاده نمیشه؟مگه میشه شما شبکه ی یک شرکت یا یه سازمان بزرگ یا متوسط رو طراحی کنی بعد بدون لایسنس کار کنی و کرک انجام بدی؟اصلا حرفتون منطقی و حرفه ای نیست پس جنبه های امنیتی شبکه چی میشه؟اگه همه بخوان کرک کنن که دیگه هیچ شبکه ای امنیت نداره که.سازمانی که از شما طراحی و پیاده سازی شبکه میخواد صد در صد به فکر امنیتش هم هست اگه قراره 50 میلیون برای خرید سرور خرج کنه حتما چندصد هزار تومن هم برای لایسنس خرج میکنه.
و اینکه میگید به کسی که 2 تا کامپیوتر بهم وصل میکنه و یه پرینتر بهش میگن حرفه ای و ما آدم متخصص تو زمینه ی شبکه در ایران نداریم باید بگم که شما نسبت به دید خودتون از رشته ی خودتون دارید به این قضیه نگاه میکنید شاید تو کار شما 2تا query گرفتن از پایگاه رو بگن حرفه ای ولی تو کار ما اصلا همچین چیزی نیست و اینکه میگید آدم متخصص در زمینه شبکه نداریم باید بگم که این نشون دهنده اینه که شما اصلا دید شبکه ای ندارید چون اگر دید داشتید و با دقت بیشتری به اطرافتون نگاه میکردید میبینید که قوی ترین متخصصان شبکه و امنیت ایران اینجا هستند که کارشون انجام پروژه های فوق العاده بزرگ و سنگین برای سازمان های بزرگ هست نه صرفا وصل کردن 2تا کامپیوتر و پرینتر به قول شما.
اساتید بزرگی مثل جناب آقای نصیری مدیر سایت و جناب آقای اسحاقی و آقای خانلری و دیگر افراد حاضر که میبینید از متخصصان عالی در زمینه ی شبکه و کاری خودشون هستند.اول نسبت به چیزی که میخواید بحث کنید جست و جو کنید بعد حرفی برای گفتن داشته باشید نه صرفا از روی شبکه کردن دوتا کامپیوتر خونگی کرک شده برای انجام بازی ;)
author
HamidJFard
حمید ج. فرد
42 ماه قبل
آقای Amir_Rasعزیز:
بنده از لایسنس سیستم عامل صحبت می کنم که برای هر پردازنده هزینه ای تقریبا ۶۰۰۰ دلار امریکا داره این چطور در محاسبات شما چند صد هزار تومان می شه؟ پس شما هیچ اطلاعی از لایسنسینگ ندارید تازه باید برای هر CALL یا REMOTE DESKTOP اضافی ۲۰۰ دلار پرداخته بشه! اگر متخصص در ایران است چرا شبکه شرکتهای بزرگ مثل بانکها - سازمانهای دولتی و برخی بخش خصوصی همیشه مشکل دارد؟

آقای Ali_Zعزیز:
بنده در کارم تخصص دارم و اینکه نگفتم کرک نصب کنید - گفتم با این حال که در ایران لایسنس خریداری نمی شه بازهم به فکر ارتقاع نیستند - اگر اطلاع داشته باشید در وینوز ۶۴ بیتی می توانید نرم افزارهای ۳۲ بیتی را اجراء کنید و بازهم شما نسخه های ۳۲ بیتی را می توانید نصب کنید. و دوم اینکه در خارج از کشور هیچگونه پورسانتی برای فروش سخت افزار برای مدیران شرکت خریدار نیست!! فقط پورسانت برای شرکتهای فروشنده سخت افزار است نه مدیران شرکت خریدار. من برای شرکت لبنیاتی میهن یک هزینه ای را برای بهینه سازی پایگاه داده دادم اما آنها چکار کردند نصف هزینه اعلام شده بنده را سخت افزار خریدند و بعد از ۲ ماه دوباره با مشکل سرعت پایگاه داده برخورد کردند. این به نظر شما کوتاه فکری و دید کوتاه این مدیران نیست؟؟؟؟

البته بیشتر شرکتهای ایرانی از لایسنس دانشجویان خارج از کشور استفاده می کنند به این صورت که شرکت مایکروسافت برای هر دانشجو در دانشگاههای خارج از ایران یک لایسنس MSDNمی دهد که این شامل ویندوز سرور ویژوال ستادیو - پایگاه داده اس کیو ال و نرم افزارهای دیگر است. برای این است که شما عزیزان فکر می کنید لایسنس فقط چند صد هزار تومان است.. جالب بود برام!!

author
amir_ras
42 ماه قبل
شمایی که ادعای تخصصتون میشه یعنی اصلا مشکلی در زمینه ی تخصصیتون ندارید؟ تا حالا مشکلی با SQL نداشتید و همیشه سالم کار کرده؟ هیچ چیزی بی عیب و نقص نیست درسته که خرابی ایجاد میشه و این کاملا طبیعیه دلیلشم بخاطر اینه که اون کسی که این سرویس ها رو برنامه نویسی کرده مثل من و شما آدم بوده آدم هم جایزالخطاس و اشتباهاتی میکنه و باعث ایجاد باگ هایی میشه که این یکی از دلایل خرابیاس و دلیل دیگش اینه که افرادی این سرویس ها را پیاده سازی میکنند که فقط ادعا دارند و وقتی باشون بحث میکنی و وارد جزییات میشی میبینی که چیزی توو چنته ندارن در صورتی که اگر واقعا کسی که این سرویس ها رو پیاده سازی کنه متخصص باشه باز هم اشکالات جزیی پیش میاد ولی نه در حدی که بخواد شبکه ی یک سازمان را بخوابونه
author
HamidJFard
حمید ج. فرد
42 ماه قبل
بنده ادعایی نکردم ولی برای اینکه شما هم بدونید کار من رفع مشکلات SQL Server (همه نوع مشکلات) برای مشتریان این نرم افزار هستش و در حال حاضر به عنوان پیمانکار شرکت مایکروسافت در مالزی کار می کنم و همکاری نزدیکی با تیم SQL CAT و SQL CSS دارم. و اینکه از طرف شرکت مایکروسافت - ردموند جزء ۲۰۰ نفر برتر در تخصصم هستم.
لینک زیر لیست متخصصین SQL Server:
http://download.microsoft.com/download/7/c/2/7c28964b-e49d-4c4d-a78b-fc0c844fa66b/mcm-sql.pdf
لینک زیر لیست متخصصین Windows Server:http://download.microsoft.com/download/7/c/2/7c28964b-e49d-4c4d-a78b-fc0c844fa66b/mcm-windowsdir.pdf
http://download.microsoft.com/download/7/c/2/7c28964b-e49d-4c4d-a78b-fc0c844fa66b/mcm-windowsadvinf.pdf

یک ضرب المثل انگلیسی میگه: قوطی خالی بیشتر صدا میکنه.

author
amir_ras
42 ماه قبل
همین پستتون ادعا رو ثابت میکنه
author
HamidJFard
حمید ج. فرد
42 ماه قبل
اگر منظورتون به متخصص بودنم در SQL Server است. چرا که نه! من و یا افرادی که در لیست هستند اگر نگیم متخصصیم پس کی بگه؟ و البته اینکه بنده مشکلاتی که از طرف مشتریان مایکروسافت برای SQL Server درست شده را رقع می کنم و در کنار این با آن دو تیم درباره قابلیتهای اضافه شده و تست SQL Server قبل از ورود به بازار کارهایی را انجام می دهدم.

حالا اگر منظور شما طعنه یا چیز دیگه ای باشه لطفا واضحتر بیان کنید.
author
M.T
محمد طارمی
42 ماه قبل
سلام به دوستان محترم
من این صفحه رو بصورت کامل مطالعه کردم!
و از دوستان عزیز خواهش می کنم مطالبی رو هم که عنوان میکنند جنبه تخریبی وجود نداشته باشه.
ببینید اینکه میگن بازار کار سیسکو بهتره یا مایکروسافت یک امر نسبی است و تمام این موارد بر میگرده به نوع نگرش مدیران اون سازمان!
بنده به شخصه با نظر حمید آقا موافقم.
چون من الان چند سالی هست برای دستگاه های دولتی نرم افزاری نوشته ام.
و در این چند سال هر بار یک مدیر جدید میومد و میرفت و یک تز تازه عنوان میکرد.
یکی میگفت SQL بهتره، سال بعد یکی دیگه میومد میگفت با جاوا و اراکل بنویسید!!!!بعد دوباره تز میدادن میگفتن برید Server HP تهیه کنید و از این قبیل داستانهای مضحک و البته بدون اندیشه و تفکر!!!!!
بعنوان مثال من دیتابیس نرم افزار رو با SQL 2008R2 نوشته بودم و زمانی که نسخه 2012 اومد یک چک لیست کاملی تهیه کردم برای ارتقا نرم افزار ولی از اون جا که در این سازمانهای ما افراد به ظاهر متخصص و همینطور نا کارآمد بسیار به چشم میخورن(البته نه همه ی اونها) ما سر این موضوع به مشکل برخوردیم که مدیر شبکه اون سازمان میگفت کلی داستان داره اگر ما بخواهیم ویندوز سرور رو به 2012 ارتقا بدیم!!!!
تقریبا یک هفته ای بحث داشتیم .و از طرفی هم مدیر اصلی اون سازمان میگفت احتمال داره اطلاعتمون هک بشه یا از بین بره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(آخه برای چی؟)
حال ما بعد از گذشت یک ماه مجبور شدیم خودمون دست بکار بشیم و ویندوز رو ارتقاء بدیم و هم SQL ولی در آخر به اسم اون بنده ی خدا ثبت شد.!!!!!(و خدا رو شکر هیچ مشکلی هم پیش نیومد)
در ضمن این رو هم بگم هیچ کدوم از مدیرها راضی به این نبودند که لایسنس تهیه کنند و می گفتند اگر ما لایسنس بخریم مایکروسافت میتونه اطلاعاتمون رو به سرقت ببره!!!!!!!!!!
ترو خدا طرز فکر رو نگاه کنید؟
یعنی مایکروسافت بیکار نشسته فقط اطلاعات این سازمان رو به سرقت ببره!!!!!
ولی با این اوصاف قبول کنید که اگر طرز فکر مدیران ما درست بشه خیلی شغل ها بازارکارش خوب و پر رونق میشه!!!!
چون هرچیزی که درست نیاز سنجی بشه به مشکل بر نمیخوره.

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

دوره های پیشنهادی

دوره های توسینسو دوره آموزشی نرم افزار ریموت دسکتاپ Team Viewer
دوره آموزشی نرم افزار ریموت دسکتاپ Team Viewer
مدرس: صادق شعبانی
این دوره را در 3 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی سیسکو آسان است
دوره آموزشی سیسکو آسان است
مدرس: صادق شعبانی
این دوره را در 35 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی تجزیه و تحلیل ترافیک شبکه با Wireshark
دوره آموزشی تجزیه و تحلیل ترافیک شبکه با Wireshark
مدرس: محمد عابدینی
این دوره را در 5 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی نصب و راه اندازی Output Messenger در شبکه
دوره آموزشی نصب و راه اندازی Output Messenger در شبکه
مدرس: آرش ترابی
این دوره را در 3 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی مقدماتی نرم افزار Wireshark
دوره آموزشی مقدماتی نرم افزار Wireshark
مدرس: محمد عابدینی
این دوره را در 8 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی نصب ، راه اندازی و پیکربندی فایل سرور Serv-U
دوره آموزشی نصب ، راه اندازی و پیکربندی فایل سرور Serv-U
مدرس: کاظم تقندیکی
این دوره را در 11 قسط خریداری کنید
آموزش جامع نصب و پیکربندی Network Monitor Cacti Server
آموزش جامع نصب و پیکربندی Network Monitor Cacti Server
مدرس: پوریا تعبدی
این دوره را در 1 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی مدیریت کلاس از راه دور و مانیتورینگ با NetOP
دوره آموزشی مدیریت کلاس از راه دور و مانیتورینگ با NetOP
مدرس: صادق شعبانی
این دوره را در 2 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی سناریوهای کاربردی و متنوع در تجهیزات سیسکو با سهیل قاسمی
دوره آموزشی سناریوهای کاربردی و متنوع در تجهیزات سیسکو با سهیل قاسمی
مدرس: ُسهیل قاسمی
این دوره را در 14 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی نصب ، راه اندازی و پیکربندی ایمیل سرور MDaemon
دوره آموزشی نصب ، راه اندازی و پیکربندی ایمیل سرور MDaemon
مدرس: علی آقامیری
این دوره را در 10 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی جامع مانیتورینگ شبکه با  Solarwinds و ماژول ها
دوره آموزشی جامع مانیتورینگ شبکه با Solarwinds و ماژول ها
مدرس: جعفر قنبری شوهانی
این دوره را در 6 قسط خریداری کنید
بهترین دوره آموزشی بین المللی +CompTIA Network در دنیا
بهترین دوره آموزشی بین المللی +CompTIA Network در دنیا
مدرس: محمد نصیری
این دوره را در 64 قسط خریداری کنید
آشنایی با زیرساخت های شبکه و پیکربندی کامل مودم های ADSL
آشنایی با زیرساخت های شبکه و پیکربندی کامل مودم های ADSL
مدرس: پوریا تعبدی
این دوره را در 3 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی نرم افزار وایرشارک ( Wireshark )
دوره آموزشی نرم افزار وایرشارک ( Wireshark )
مدرس: مریم علی زاده
این دوره را در 10 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی تخصصی مانیتورینگ شبکه Zabbix در لینوکس
دوره آموزشی تخصصی مانیتورینگ شبکه Zabbix در لینوکس
مدرس: مجتبی اسمائی
این دوره را در 25 قسط خریداری کنید
 آموزش مانیتورینگ شبکه با نرم افزار قدرتمند ManageEngine OpManager
آموزش مانیتورینگ شبکه با نرم افزار قدرتمند ManageEngine OpManager
مدرس: جعفر قنبری شوهانی
این دوره را در 9 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی جامع نصب و راه اندازی انواع FTP سرور
دوره آموزشی جامع نصب و راه اندازی انواع FTP سرور
مدرس: کاظم تقندیکی
این دوره را در 7 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی بین المللی MCSA ویندوز سرور 2012 کد 70-410
دوره آموزشی بین المللی MCSA ویندوز سرور 2012 کد 70-410
مدرس: اسحاق احمدپور
این دوره را در 37 قسط خریداری کنید
تاپیک های پربازدید