درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من

جهت دریافت مدرک با مراجعه به به این بخش و ورود به دوره مورد نظر، بر روی گزینه دریافت مدرک کلیک کرده، اطلاعات خود را تکمیل کنید تا پروسه صدور مدرک برای شما طی شود.

صدور مدرک تنها برای دوره هایی که به صورت کامل خریداری شده و قیمت آن ها بالای 100،000 تومان باشد انجام خواهد شد.

جشنواره تخفیف شگفت انگیز زمستانه توسینسو

تا سقف 70 درصد تخفیف + ترافیک نیم بها برای پنج خرید اول هر محصول + پشتیبانی محصولات توسط اساتید + ارائه گواهینامه پایان دوره

تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

تاثیر توافق هسته ایی بر رفع تحریم IT

نویسنده متن پست
پاسخ به این پست
author
setareh9821
1394/04/27 08:16:34
به نظرتون با توافق هسته ایی صورت گرفته آیا رفع تحریم ها حوزه IT هم شامل می شود مثلا برگذاری امتحانات بین المللی سیسکو و مایکروسافت در ایران امکان پذیر می شود ؟ تحریم ایران برای شرکت های IT در امریکا مانند تویتر گوگل و ... به کدام علت است و در چه صورت برطرف می شوند ؟
author
Milad24
میلاد اسحاقی
43 ماه قبل
این نکته خیلی مهمی است و اینکه اگر این اتفاق بیوفته قطعا خیلی اتفاقات دیگر هم برای ساختار آیتی رخ خواهد داد !! شاید آرزوی کپی رایت هم سرانجامی داشته باشه ! به هر حال فکر میکنم این اتفاقات اگر هم رخ بده قطعا زمان بر خواهد بود و شاید هم مخالفان داخلی را هم در پی داشته باشه !! به شخصه امیدوارم ولی اطلاعات دقیقی در مورد این موضوع ندارم !
همینکه استور ها باز بشوند و ورود کالا ها و گجت های آیتی بدون واسطه اتفاق بیوفته خودش دنیایی ارزش داره !
author
jeffar
جعفر قنبری شوهانی
43 ماه قبل
اگه تحریم ها برداشته بشه کلا بحث اقتصاد راه میفته و راه اندازی بخش های جدید و رونق اونا ، نیاز به تجهیزات و سرویس های جدید توی زمینه شبکه و کامپیوتر داره و این خودش باعث رونق بازار IT میشه

author
احسان امجدی
احسان امجدی
43 ماه قبل
البته تا جایی که من میدونم فقط تحریم های مربوط به بحث هسته ای برداشته میشه که شامل تحریم های شورای امنیت، آمریکا و اروپا هستش. اگه تحریم هایی که شما گفتید هم در این عنوان خاص بر ایران اعمال شده باشه، قطعا باید برداشته بشن. بهرحال رفع تحریم ها در حوزه IT میتونه دریچه جدیدی رو برای فعالین در این زمینه باز کنه
author
kouroshez
کوروش
43 ماه قبل
تحریم ها برداشته بشه برای دوستانی که هاستینگ سرور اختصاصی کار میکنند واسطه ها برداشته میشه! حساب های ارزی میشه ایجاد کرد
به قول دوستان کپی رایت رو اجتمالا باید حفظ کرد و. البته از این مردم بعید هست....
بازار های ای تی بیرون ازکشور به داخل کشور میان
و...

author
UNITY
محمد نصیری
43 ماه قبل
من فقط این رو بگم که خود نمایندگی VUE که برگزاری امتحانات بین المللی رو بر عهده داره که شامل مایکروسافت و سیسکو و ... میشه اعلام کرده بلافاصله بعد از اینکه تحریم ها برداشته شدن برگزاری آزمون ها در ایران رو شروع می کنه از طرفی من بیشتر امیدم به قانون کپی رایت هست که اعمال بشه و قوانین WTO اجرایی بشه تو کشورمون ، شاید بعضیا بگن خوب نیست ما داریم از نرم افزار رایگان استفاده می کنیم ولی خوب متوجه هم باشید که به همین دلیل هم هست که حقوق شما اینقدر پایین میاد ... ارزش کار شما فعلا برابر با همون ماست Seven و ویندوز Seven هست که ماست 5 هزار تومن و ویندوز Seven هزار تومن هست ... اینها همش تاثیر داره ... یه شایعاتی هست که نمایندگی مایکروسافت در تهران داره راه انداری میشه که خیلی خوبه امیدوارم زودتر راه اندازی بشه ... مهمترین چیز کپی رایت هست ... کپی رایت و باز هم میگم کپی رایت ...
author
سیدرضا بازیار
سیدرضا بازیار
43 ماه قبل
دلار پایین نمیاد. تحریم های بانکی هم برداشته نمیشه!
فقط ممکنه برخی از شرکت ها نمایندگیشون به ایران بیاد (فکر کنم شرکت اپل هم جزء اونا باشه) که هیچ فرقی به حال ما نمیکنه. فقط ممکنه اون شرکت ها از ایرانی ها دزدی هم یاد بگیرن...
به هر حال هیچ اتفاق خاصی تا الآن رخ نداده...
author
chekhov
43 ماه قبل

"من فقط این رو بگم که خود نمایندگی VUE که برگزاری امتحانات بین المللی رو بر عهده داره که شامل مایکروسافت و سیسکو و ... میشه اعلام کرده بلافاصله بعد از اینکه تحریم ها برداشته شدن برگزاری آزمون ها در ایران رو شروع می کنه"

سلام آیا منظورتون همین تحریم هایی که قراره برداشته بشه است؟ چون ما یک سری هم تحریم داریم که متعلق به خود آمریکاست و ریشه در ماجرای گرونگیری سفارت آمریکا در ایران داره و هر ساله توسط رییس جمهور آمریکا تمدید می شود، به هر حال امیدوارم خبر خوشی در این رابطه بشنویم. به شخصه چون خبرهایی از برداشته شدن تحریم های شرکت هایی چون اپل و مک دونالد می شنویم امیدوارم که شامل شرکت های سیسکو و مایکروسافت هم بشود. هر چند که اصلی ترین اتفاق همان تصویب قانون کپی رایت در کشور است که امیدوارم که این امر ممکن شود
author
UNITY
محمد نصیری
43 ماه قبل
دوست عزیز من حرفی نمیزنم که براش سندی نداشته باشم ، ما الان حدودا سه تا جلسه با مسئولین VUE و دوستان داشتیم که خودشون این رو اعلام کردن نه اینکه به همه گفته باشن ، در جلسه ای که با ما داشتن عنوان کردند که به محض اینکه تحریم ها برداشته بشه در ایران شروع به کار می کنن ، ما بعد از اینکه دیگه نشد از طریق Prometric امتحانات بین المللی رو برگزار کنیم که اون هم به نوعی غیر مجاز بود شروع به مذاکره با VUE کردیم ، مسئولین این مرکز آزمون ماه پیش تشریف آوردند ایران و صحبت کردیم در این خصوص ، البته کاملا به این موارد امیدوار هستیم ، هیچ چیزی قابل پیشبینی نیست.
author
سیدرضا بازیار
سیدرضا بازیار
43 ماه قبل
مگه مقام شما چیه که تونستید با اونا جلسه بزارید؟؟؟
چرا با شما جلسه گذاشتن؟

author
setareh9821
43 ماه قبل
آنطور که تحقیق کردم تحریم های شرکت مایکروسافت و سیسکو و شرکت های IT امریکایی و فیلیترینگ آی پی ایرانی مربوط به بخش تحریم های حمایت از تروریسم از نظر دولت امریکا و شامل 5 کشور ایران سوریه کوبا سودان و کره شمالی میشه من یادمه زمان دولت آقای خاتمی هم این تحریم ها برقرار بود بعید میدونم با توافق هسته ایی صورت گرفته این بخش از تحریم ها برداشته بشن و بعضی از تحریم های امریکا باقی می مونه البته به طور دقیق اطلاع ندارم امیدوارم واقعا شاهد تحولی در IT باشیم همانطور که دوستان فرمودند هیچ چیز قابل پیش بینی نیست
author
morteza1131
مرتضی امیدیان
37 ماه قبل
سلام
آقای نصیری مزاکراتتون در رابطه با آزمون های بین المللی به نتیجه ای نرسید؟؟
الان که تحریم ها برداشته شده صحبت تازه ای نشده آیا؟
author
UNITY
محمد نصیری
37 ماه قبل
خیر هنوز خبری نیست اگر بشود اعلان میزنیم حتما

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

دوره های پیشنهادی

دوره های توسینسو آشنایی با زیرساخت های شبکه و پیکربندی کامل مودم های ADSL
آشنایی با زیرساخت های شبکه و پیکربندی کامل مودم های ADSL
مدرس: پوریا تعبدی
این دوره را در 3 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی جامع مانیتورینگ شبکه با  Solarwinds و ماژول ها
دوره آموزشی جامع مانیتورینگ شبکه با Solarwinds و ماژول ها
مدرس: جعفر قنبری شوهانی
این دوره را در 6 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی سناریوهای کاربردی و متنوع در تجهیزات سیسکو با سهیل قاسمی
دوره آموزشی سناریوهای کاربردی و متنوع در تجهیزات سیسکو با سهیل قاسمی
مدرس: ُسهیل قاسمی
این دوره را در 14 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی تجزیه و تحلیل ترافیک شبکه با Wireshark
دوره آموزشی تجزیه و تحلیل ترافیک شبکه با Wireshark
مدرس: محمد عابدینی
این دوره را در 5 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی جامع نصب و راه اندازی انواع FTP سرور
دوره آموزشی جامع نصب و راه اندازی انواع FTP سرور
مدرس: کاظم تقندیکی
این دوره را در 7 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی سیسکو آسان است
دوره آموزشی سیسکو آسان است
مدرس: صادق شعبانی
این دوره را در 35 قسط خریداری کنید
بهترین دوره آموزشی بین المللی +CompTIA Network در دنیا
بهترین دوره آموزشی بین المللی +CompTIA Network در دنیا
مدرس: محمد نصیری
این دوره را در 64 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی مقدماتی نرم افزار Wireshark
دوره آموزشی مقدماتی نرم افزار Wireshark
مدرس: محمد عابدینی
این دوره را در 8 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی مدیریت کلاس از راه دور و مانیتورینگ با NetOP
دوره آموزشی مدیریت کلاس از راه دور و مانیتورینگ با NetOP
مدرس: صادق شعبانی
این دوره را در 2 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی نصب ، راه اندازی و پیکربندی فایل سرور Serv-U
دوره آموزشی نصب ، راه اندازی و پیکربندی فایل سرور Serv-U
مدرس: کاظم تقندیکی
این دوره را در 11 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی نصب و راه اندازی Output Messenger در شبکه
دوره آموزشی نصب و راه اندازی Output Messenger در شبکه
مدرس: آرش ترابی
این دوره را در 3 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی نرم افزار وایرشارک ( Wireshark )
دوره آموزشی نرم افزار وایرشارک ( Wireshark )
مدرس: مریم علی زاده
این دوره را در 10 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی نصب ، راه اندازی و پیکربندی ایمیل سرور MDaemon
دوره آموزشی نصب ، راه اندازی و پیکربندی ایمیل سرور MDaemon
مدرس: علی آقامیری
این دوره را در 10 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی بین المللی MCSA ویندوز سرور 2012 کد 70-410
دوره آموزشی بین المللی MCSA ویندوز سرور 2012 کد 70-410
مدرس: اسحاق احمدپور
این دوره را در 37 قسط خریداری کنید
آموزش جامع نصب و پیکربندی Network Monitor Cacti Server
آموزش جامع نصب و پیکربندی Network Monitor Cacti Server