درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

ITMan های بیچاره

نویسنده متن پست
پاسخ به این پست
author
a.gilanmorad
امین گیلانمراد
1394/02/28 03:13:49
سلام نمیدونم جای این نوشته اینجاست یا نه اما سعی کردم از یکی از مدیران انجمن و باسوادایی که همیشه هستن و جواب میدن بپرسم دستم بهشون نرسید
واقعا شما همکارای عزیز چطوری وقتتون رو زمان بندی میکنید ؟
من تو یه شرکتی مدیر شبکه هستم و خوب هرچی میرم جلوتر میبینم کمتر بلدم هرچیم میخوام بخونم بازم وقت کم میارم
مطالعه آزاد و فیلم های روزو که اصلا بیخیال
یک نگاه کوچیک به اخبار کنیم
میکروتیک، سیسکو، ماکروسافت، لینوکس، مجازی سازی، نرم افزارای مختلف و .... که خودتون استادید مباحث تکنولوژی و سخت افزار هم که جای خود که هیچوقت فک نمیکنم روش مسلط بشم
واقعا چی کار میکنید شماها این همه بلدید ؟ آقای خانلری آقای unity و ...
بعد تازه میاین مقاله هم میزارید پستم جواب میدید سایتم دارید زبانتونم خوبه تازه تا حدیم باید الکترونیکو برق بدونید شما ها واقعی هستید یا من تنبلم ؟

+
+
علاوه بر اینها اطلاعات از بازار و قیمت های تجیزات شبکه و موبایل لپتاپم اضافه کنید
author
فرهاد خانلری
فرهاد خانلری
47 ماه قبل
سلام و درود خدمت دوست عزیزم
اول از همه باید بگم خود من به شخصه کوچکترین شخص تو کل ITPRO هستم و در برابر استادان عزیزی چون محمد نصیری ملقب به unity و حسین احمدی (بنیان گذاران سایت) و آقایان صادقپور ، کیاستی ، اسحاقی ، شمس آبادی ، امجدی ، قنبری و بسیاری از دوستان دیگه ... درس پس میدیم علاقه باعث شده ما دور هم باشیم و با هم متحد بشیم و کار کنیم علاقه به ایرانمون علاقه به زبان فارسی مون علاقه به چیزی که متعلق هستیم بهش علاقه به این رشته پهناوری که خودتون هم بهش اشاره کردید و در این رشته نامتناهی هر چی بیشتر میخونی بیشتر میفهمی که هیچی بلد نیستی و البته این میتونه خوبی این رشته رو برسونه چون هیچوقت خسته نمیشی ازش و برات تکراری نمیشه و البته میتونه بدی باشه برای ما چون اگر به روز نباشیم منسوخ میشیم پس اینجا در itpro با هم دست به دست هم به روز میشیم و هر روز یاد میگیریم . به جمع ما خوش اومدی
ضمناً لینک هایی رو در رابطه با همین موضوع در ادامه اوردم ، جهت اطلاعات بیشتر.
author
a.gilanmorad
امین گیلانمراد
47 ماه قبل
آقای خانلری شما خودتون تخصصتون چیه من هر از چند گاهی میبینم شما در هر زمینه ای پاسخگو هستید و جواب سوال ها رو میدید آخه چطوری ؟ چند ساله دارید کار میکنید ؟ واقعا برای من که نمیتونم هزینه کنم تو راه آموزش خیلی سخت وقتی این همه مطلب نخونده میبینم گیج میشم جز سر دارد چیزی برام باقی نمیمونه به شخصه 3 سال فقط کارم شبکست و برنامه نویسیو گذاشتم کنار که به شبکه برسم البته چند وقتی میبینم که چیزی بلد نیستم؟
شما چیا بلدید به نظرتون فقط با کلاس ها میشه حرفه ای شد ؟ جایو میشناسید که بعد از مطالعه و حرفه ای شدن بشه مدارک رو با آزمون گرفت ؟ داخل ایران منظورم هستشا
author
yantorop
47 ماه قبل
والا منم وفتی آقای خانلری را میبینم از خودم نا امید میشم دپرس میشم :D
میتونید بهشون بگید غول شبکه :D
برا خوده منم سوال اگه میتونید بیشتر توضیح بدید آقای خانلری چطوری به اینجا رسیدید؟؟؟ منم عاشق شبکه ام ولی عمرا در این حد باشم...
author
UNITY
محمد نصیری
47 ماه قبل
من که خودم رو تنبل می دونم هنوز استارتم نخورده !! در ضمن من یه نکته رو بگم در خصوص ITMAN های این وب سایت ، اینجوری که میگید ممکنه به خانومای وب سایت بر بخوره به هر حال فراموش نکنیم که این وب سایت با انرژی خانم ها قرباوی ، رمضانی ، حسین زاده ، مرشدی و ... شروع شد و هسته اصلیش روز اول خانوم ها بودند بنابراین بهتره ITWOMAN ها رو هم در این بین بگیم ... اگه بخام یه آدم پر انرژی تر و مصمم تر از خودم تو کار IT البته با احترام به آقایون وب سایت نام ببرم اون خانوم مهندس قرباوی هست که با وجود مشکلات بسیار زیاد باز هم تونسته به کارش ادامه بده ، ایشون مدتی در کنار ما نبودند و مجددا برگشتن و به امید خدا به تیم ITPRO دوباره ملحق شدند به همراه خانم رمضانی و خانم حسین زاده بنابراین این عزیزان رو هم فراموش نکنید. ... رمز کار ما هم فقط عادت کردن و اعتیاد به دانش هست ... همین
author
احسان امجدی
احسان امجدی
47 ماه قبل
امین جان متاسفانه و یا خوشبختانه حوزه IT هم وسعت زیادی داره و هم عمق قابل توجهی. شاید در وهله اول اینطور به نظر بیاد که باید به تمام موضوعات این حوزه وسیع و عمیق مسلط باشیم. اما واقعا ناشدنی هستش. پس بهتره از همون اول شاخه و مسیر حرکت خودتو در زمینه IT مشخص کنی و اهمّ تلاشتو روی اون بذاری. در کنار این موضوع هم میتونی بسته به زمان و نیازی که داری، از چند و چون شاخه های دیگه هم مطلع بشی.
نگران نباش. اگه مسیرتو درست بری، هرچقدر که جلوتر بری، بیشتر متوجه میشی که باید از کدوم مسیر در حوزه IT حرکت خودتو پیش ببری.

مانا و موفق باشی.

author
goli.mh
محمد حسین گلی
47 ماه قبل
جسارت بنده رو ببخشید که در حضور اساتید این مطلب رو بیان میکنم، امین جان من و شما اومدیم تو این جمع که بپرسیم و بیاموزیم شما فرمودید 3 سال در حیطه شبکه فعالیت دارید مطمئن باشید روز به روز دانش IT شما رو به افزایش هست کافیه همیشه یک قدم به عقب برگردید. مطمئنا موردی بوده که دیروز بلد نبودید و امروز یادگرفتید و حتی فردا میتونید به کسی آموزش بدید. هیچ گاه در هیچ زمانی ناامید نشید اگر هر کدام از اساتید سایت مطلبی گذاشتند که شما کاملا ازون بی اطلاع بودید، چهره ناامیدی و یأس به خود نگیرید بلکه برعکس بسیار با شوق و اشتیاق مطلب رو مطالعه کنید و فرابگیرید و سعی کنید اون رو به دانش خود اضافه کنید "پرسش، کلید دانش است" و لذت ببرید ازین دریای مطالب بسیار مفید در زمینه IT. انشالله در تمام مراحل زندگی اللخصوص دانش شبکه و IT پیروز و موفق باشید.
author
maheno
47 ماه قبل
سلام.واقعا راست میگید که وقت کم می یارید برای آموزش و کار در این حوزه.من اتفاقی وارد این سایت شدم.همسر من هم it شرکت هست و همه کاری میکنه در این حوزه اما همش کمبود وقت داره و دنبال خریدن زمانه......
چه رشته ی سختی دارید شما

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

دوره های پیشنهادی

دوره های توسینسو دوره آموزشی نرم افزار ریموت دسکتاپ Team Viewer
دوره آموزشی نرم افزار ریموت دسکتاپ Team Viewer
مدرس: صادق شعبانی
این دوره را در 3 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی بین المللی MCSA ویندوز سرور 2012 کد 70-410
دوره آموزشی بین المللی MCSA ویندوز سرور 2012 کد 70-410
مدرس: اسحاق احمدپور
این دوره را در 37 قسط خریداری کنید
آموزش جامع نصب و پیکربندی Network Monitor Cacti Server
آموزش جامع نصب و پیکربندی Network Monitor Cacti Server
مدرس: پوریا تعبدی
این دوره را در 1 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی سیسکو آسان است
دوره آموزشی سیسکو آسان است
مدرس: صادق شعبانی
این دوره را در 35 قسط خریداری کنید
بهترین دوره آموزشی بین المللی +CompTIA Network در دنیا
بهترین دوره آموزشی بین المللی +CompTIA Network در دنیا
مدرس: محمد نصیری
این دوره را در 64 قسط خریداری کنید
 آموزش مانیتورینگ شبکه با نرم افزار قدرتمند ManageEngine OpManager
آموزش مانیتورینگ شبکه با نرم افزار قدرتمند ManageEngine OpManager
مدرس: جعفر قنبری شوهانی
این دوره را در 9 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی نرم افزار وایرشارک ( Wireshark )
دوره آموزشی نرم افزار وایرشارک ( Wireshark )
مدرس: مریم علی زاده
این دوره را در 10 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی نصب ، راه اندازی و پیکربندی ایمیل سرور MDaemon
دوره آموزشی نصب ، راه اندازی و پیکربندی ایمیل سرور MDaemon
مدرس: علی آقامیری
این دوره را در 10 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی جامع مانیتورینگ شبکه با  Solarwinds و ماژول ها
دوره آموزشی جامع مانیتورینگ شبکه با Solarwinds و ماژول ها
مدرس: جعفر قنبری شوهانی
این دوره را در 6 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی تخصصی مانیتورینگ شبکه Zabbix در لینوکس
دوره آموزشی تخصصی مانیتورینگ شبکه Zabbix در لینوکس