درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عاقبت تحصیل در دوره های مختلف Networks

نویسنده متن پست
پاسخ به این پست
author
ITpack
1395/06/17 02:13:57
سلام به همه دوستان محترم ITPRO

با ورود شرکتهای تکنولوژی جدید که امتحانات و مدارک شبکه ای ارائه میدهند مثل Huawei و قوقل و HP و TOGAF و 3COM و غیره

بعضیها سوال میکنند که ما نمیدونیم از کجا شروع کنیم و به کجا برسیم و اینکه آیا تا تمام عمرمون باید شبکه بخونیم و از شاخه ای به شاخه دیگر منتقل بشیم؟
یا اینکه یک حد خاصی داره ما که داریم میکروسافت میخونیم احتیاج داریم در کنار اون سیسکو هم بخونیم همچنین یکم میکروتک ضروری شده باز هم باید برنامه نویسی
و یکم sql باید بدونیم و این جریان مثل اینکه تمام شدنی نیست ما کی به مقصد میرسیم ؟امیدوارم بحث خوبی باشه و یکم استراحتی باشه برای دوستان ITPRO.

عاقبت تحصیل در دوره های مختلف Networks

author
aliH
علی حقیقی
31 ماه قبل
سلام
ممنون بابت این موضوع
به نظر من IT جزو فیلد هاییه که برای اینکه بتونیم کاری رو پیش ببریم باید دائما در حال مطالعه و به روز رسانی باشیم و این هم حسنشه و هم بدیشه که باید به صورت همیشگی مطالعه رو ادامه داد چون توقف برابر نابود شدن تو ضمینه شغلیه. این ایراد ذاتیه قضیه هست ،این رو علاوه ی روند پیشرفت تو کشور خودمون کنید که بیشتر نیاز بازار به نفریه که اقیانوسی به عمق نیم متر باشه تا کسی که عمیق فیلدیو پیش میبره جلو واینا موارد حساسیه که باید قبل ورود به این رشته برای خودمون حل کنیم وگرنه در آینده کاری به مشکل برمیخوریم
author
bijanmorady
بهار گلباران
31 ماه قبل
موضوع خوبیه مرسی
نظر منو اگه بخوای دوست عزیز من خیلی تحقیق کردم در مورد اینجور مسائل میبینم که همونجوری که خودتون مشخص کردین توی عکس گوگل خودش ولمون نمیکنه من هرجا برم باید به گوگل برگردم و سرچ کنم هر وقت حاج گوگل رو از اینترنت حذف کردند اونوقت شاید بتونیم درسمونو بخونیم و هدفی رو تعیین کنیم .
author
mostafa lor
مصطفی چگنی
31 ماه قبل
دوست عزیز این که میگی چیکار کنیم شما همین ماکروسافت رو فکر نکنم تا ته بتونی ادامه بدی چون اندازه سن 90 ساله های itpro جهان باید شبکه بخونی.تو زمینه شبکه هم مثل تمام رشته ها روزی هزار شاخه تولید میشه شما که نباید همه رو یاد بگیری.
مثال برات بزنم روشن شی : تو زمینه گچ کاری استاد کار اتوبوسی زن زیاده ولی اونی حرفه ای میشه که گلویی خوبی در میاره و خط کوفی میندازه ----> اینو گفتم که نیاز به این شاخه اون شاخه کردن نیست شما حرفه ای باشی همه جا جاته.
author
ITpack
31 ماه قبل
خب توی این همه پیشرفت و شبکه های جورواجور یعنی انواع سرور انواع روتر و سویچ و میلیونها خورده ی سخت افزاری و اینهمه کتاب و ویدیو ; از کجا شروع کنیم سن ما 18 ساله یا 20 سال میخوایم آینده ای داشته باشیم که فرق میکنه با آینده شما بالاخره به ما میگن آینده سازان مملکت و از ما انتظار دارند که با دانش روز همگام باشیم .آن وقتی که شما علم تکنولوژی را شروع کردید بعد از دانشگاه به آن صورت نه لینوکس پیشرفته ای بود نه ویندوز خوب MS-DOS بود مگه نه ؟اما دنبال کسی میگشتید که یادتون بده .مثل الان نیست که برای اینکه یاد بگیری کلاسهای آنلاین و گوگل سرچ و مراکز آموزشی متعدد پیدا میشه که واقعا برای هم سن و سال ما یک مزیت و یک فرصت خوبیه. که شما بزرگترا که دانش و تجربه بیشتری دارید ما انتظار داریم که راهنمایی کنید و راه رو برای ما مشخص کنید .من میبینم که دانش ایران مبتنی بر علم آی تی هستش و اگر اساتید ما اهمیت ندهند و سرشان تو لاک خودشان باشه هم اینکه ما نمیتونیم به جایی برسیم و هم انتظار نداشته باشیم که این شرکتهای خارجی بیان کمک ما وقتی که حتی یک فایروال ایرانی نداشته باشیم وقتی که روتر از چین میخریم خب چه فرقی داریم با کشورهای مصرف کننده .آقا ما کوچیکترا شما بزرگترا رو مقصر میدونیم.لطفا راه حل
author
bijanmorady
بهار گلباران
31 ماه قبل
بله واقعا من خیلی گشتم یکی راهنماییم کنه توی هر وبسایتی میگردم یا آهنگ گذاشتن واسه دانلود یا فیلم یا وبلاگ یاد میدن حد اقل این بزرگان آی تی بالاخره مهندسن نه توجیه میکنن و فقط خودشونو پیشرفت میدن واسه همین تنها دلخوشی ما سایت آی تی پرو هستش که واقعا کمک میکنه آدم یه چیزایی بپرسه یاد بگیره
author
Behrooz Sirouszad
بهروز سیروس زاد
31 ماه قبل
به شخصه به نظرم اين بحث عنوان اشتباه داره مگر تحصيل در زمينه IT انتهايي داره كه عاقبت داشته باشه ،،،شما تحصيل در زمينه IT رو يك جاده در نظر بگيريد كه انتها نداره و در مسير اون شما جلو ميريد و يك سري اطلاعات كسب ميكنين كه هر كس نسبت به استعداد و وقت و هزينه به صورت متفاوت اطلاعات رو بدست مياره و سپس در همين مسير با اطلاعاتي كه بدست آوردين ازش كسب در آمد ميكنيد تا به ادامه راه بتونيد بريد جلو حالا هر كس نسبت به معلومات و سرنوشت و بخت و اقبالش به يه ميزان از اين اطلاعات كسب در آمد ميكنه هر كس هم براي خودش انتها تعريف كنه و بگه مثلا من تا ته سيسكو ميخونم ديگه بسه ،،خودشو محكوم به فنا در اين مسير كرده و پس از چند سال بايد بره دنبال شغل ديگه بگرده،،البته يه نكته كه نبايد فراموش بشه اينه كه كجا اين اطلاعاتو به كار ببنده در چه كشوري كه بهش و اطلاعاتش بها بدن و براش فرصت ايجاد كنند كه اونم بر ميگرده به حكومت و فرهنگ مردمشو موقعيت هاي زندگيش،،،،
هنوز كه هنوزه مثلا بيل گيتس داره خودشو و اطلاعاتشو ارتقا ميده و اين مسير رو داره جلو ميره ماها هم پشت سرشيم هر وقت اون به انتها رسيد ما هم ميرسيم،،،،
البته يه نكته رو هم اضافه كنم هر شخصي پاشو تو اين راه گذاشت بايد تا آخر عمر بخونه و خودشو به روز نگه داره كه ثابت شده كسايي كه تا سنين پيري اطلاعات كسب ميكنن و مطالعه در هر زمينه اي دارن مغز اونها دير تر پير ميشه و باعث يك جهش ژنتيكي به نسل باهوش تر ميشن،،،،

author
ITpack
31 ماه قبل
عالي بود دوست عزیز مثال بسیار خوبی زدی IT مثل یک جاده بی انتهاست با نظر شما موافقم البته بیل گیتس عمرا اگر Group policy رو کامل بلد باشه .استفاده من از کلمه عاقبت به خاطر جذب بازدید کننده به موضوع بحث بوده و اگر مشاهده کنید این بحث تعداد بازدید کنندگان زیادی داشته
هدف من از ارسال این موضوع هم به دلیل اینکه خیلی از کاربران فعال و غیر فعال در ضمینه آی تی به این نوع موضوعات احتیاج دارند و همیشه میپرسند و همچنین خود من هم از نظرات مفید شما عزیزان استفاده کنم بالاخره هر کسی رای خودش را مطرح میکنه .ITPRO هم که دارم میبینم مکان گفتگوهاست و زمینه ای را برای کاربران جهت بحث و تبادل اطلاعات ایجاد کرده و واقعا باید تشکر کرد از همه بزرگواران - مهندسین - مدیران و صاحب نظران این مکان خوب که زحمت میکشند و اطلاعاتی را در اختیار فرزندان ما میگذارند.و همچنین از همه کسانی که نظر دادند تشکر میکنم.

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

دوره های پیشنهادی

دوره های توسینسو دوره آموزشی جامع مانیتورینگ شبکه با  Solarwinds و ماژول ها
دوره آموزشی جامع مانیتورینگ شبکه با Solarwinds و ماژول ها
مدرس: جعفر قنبری شوهانی
این دوره را در 6 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی نصب و راه اندازی Output Messenger در شبکه
دوره آموزشی نصب و راه اندازی Output Messenger در شبکه
مدرس: آرش ترابی
این دوره را در 3 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی نصب ، راه اندازی و پیکربندی فایل سرور Serv-U
دوره آموزشی نصب ، راه اندازی و پیکربندی فایل سرور Serv-U
مدرس: کاظم تقندیکی
این دوره را در 11 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی مقدماتی نرم افزار Wireshark
دوره آموزشی مقدماتی نرم افزار Wireshark
مدرس: محمد عابدینی
این دوره را در 8 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی جامع نصب و راه اندازی انواع FTP سرور
دوره آموزشی جامع نصب و راه اندازی انواع FTP سرور
مدرس: کاظم تقندیکی
این دوره را در 7 قسط خریداری کنید
بهترین دوره آموزشی بین المللی +CompTIA Network در دنیا
بهترین دوره آموزشی بین المللی +CompTIA Network در دنیا
مدرس: محمد نصیری
این دوره را در 64 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی تخصصی مانیتورینگ شبکه Zabbix در لینوکس
دوره آموزشی تخصصی مانیتورینگ شبکه Zabbix در لینوکس
مدرس: مجتبی اسمائی
این دوره را در 25 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی سیسکو آسان است
دوره آموزشی سیسکو آسان است
مدرس: صادق شعبانی
این دوره را در 35 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی نرم افزار ریموت دسکتاپ Team Viewer
دوره آموزشی نرم افزار ریموت دسکتاپ Team Viewer
دوره آموزشی بین المللی MCSA ویندوز سرور 2012 کد 70-410
دوره آموزشی بین المللی MCSA ویندوز سرور 2012 کد 70-410
مدرس: اسحاق احمدپور
این دوره را در 37 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی تجزیه و تحلیل ترافیک شبکه با Wireshark
دوره آموزشی تجزیه و تحلیل ترافیک شبکه با Wireshark
مدرس: محمد عابدینی
این دوره را در 5 قسط خریداری کنید
آشنایی با زیرساخت های شبکه و پیکربندی کامل مودم های ADSL
آشنایی با زیرساخت های شبکه و پیکربندی کامل مودم های ADSL
مدرس: پوریا تعبدی
دوره آموزشی نصب ، راه اندازی و پیکربندی ایمیل سرور MDaemon
دوره آموزشی نصب ، راه اندازی و پیکربندی ایمیل سرور MDaemon
مدرس: علی آقامیری
این دوره را در 10 قسط خریداری کنید
 آموزش مانیتورینگ شبکه با نرم افزار قدرتمند ManageEngine OpManager
آموزش مانیتورینگ شبکه با نرم افزار قدرتمند ManageEngine OpManager
مدرس: جعفر قنبری شوهانی
این دوره را در 9 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی نرم افزار وایرشارک ( Wireshark )
دوره آموزشی نرم افزار وایرشارک ( Wireshark )
مدرس: مریم علی زاده
این دوره را در 10 قسط خریداری کنید
آموزش جامع نصب و پیکربندی Network Monitor Cacti Server
آموزش جامع نصب و پیکربندی Network Monitor Cacti Server
مدرس: پوریا تعبدی
این دوره را در 1 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی مدیریت کلاس از راه دور و مانیتورینگ با NetOP
دوره آموزشی مدیریت کلاس از راه دور و مانیتورینگ با NetOP
این دوره را در 2 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی سناریوهای کاربردی و متنوع در تجهیزات سیسکو با سهیل قاسمی
دوره آموزشی سناریوهای کاربردی و متنوع در تجهیزات سیسکو با سهیل قاسمی