درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

با حدود 50 میلیون تومان سرمایه چه کسب و کاری در زمینه IT پیشنهاد می کنید؟

نویسنده متن پست
پاسخ به این پست
author
prober
1395/05/11 10:41:14
سلام به تمامی متخصصین عزیز ITPRO. با حدود 50 میلیون تومان سرمایه چه کسب و کاری در زمینه IT برای راه اندازی پیشنهاد می کنید؟ مثلا شرکت خاصی، اموزشگاه و یا ... ؟
author
utopia777
33 ماه قبل
کسب و کاری که خودتون علاقه و عشق دارین بهش، نه چیزی که بقیه میگن یا پیشنهاد میکنن! توصیه میکنم فیلم Intern رو هم ببینید
author
prober
33 ماه قبل
ممنون دوست عزیز صد البته همین کار رو خواهم کرد ولی دوست داشتم ایده های کسب و کاری که به ذهن بقیه میرسه رو بدونم بعد از بین اونها و ایده های خودم یکی رو که بیشتر دوست دارم انتخاب کنم.
این فیلمی که گفتید رو چه جوری میتونم گیر بیارم؟
author
Behrooz Sirouszad
بهروز سیروس زاد
33 ماه قبل
دلالي قطعات شبكه اونم در سطح خيلي خرد،،،نه شركت ميشه باهاش راه انداخت و كافينتم نميصرفه اين روزا ميتوني domain host vpn reseller بشي البته بهترين پيشنهاد اينه كه بري يه ماشين ٣٠ تومني بخري بري آژانس در كنارشم نسبت به علاقه كار كامپيوترت كار كني و دانشتو بالا ببري،،بازم يه گزينه ديگه اگر علم و زبانت خوبه واسه مهاجرتم ميتوني اقدام كني راه اندازي cms تبليغاتي هم ايده خوبيه و ميشه بري با فروشگاه ها و شركتا قرارداد ببندي ماهيانه يه مبلغ كوچيك بگيري و تبليغاتشونو در سايت خودت بزاري كم كم ميشي ديوار با در آمود چند صد ميليوني
author
hashemzadeh.nj
33 ماه قبل

سلام به نظر من :
در حال حاضر داخل کشور با ۵۰ میلیون تومان در حوزه آی تی ، راه سرمایه گزاری خوبی وجود نداره ، مگر اینکه ایده یا اختراع خوبی داشته باشید .

این پست حذف شده است
دلیل حذف: امید دادن به بقیه

author
prober
33 ماه قبل
مثل اینکه بعضی دوستان دوست دارن در باب مزاح فقط صحبت کنند این پول یا از نظر شما کمه یا زیاد اما سرمایه من اینه و دوست دارم حوزه کاری فناوری اطلاعات باشه و از دوستانی که پیشنهاد واقعی بدن ممنون میشم.
author
prober
33 ماه قبل
درجواب جناب hashemzadeh هم باید بگم که الان با هیچی پول اولیه دارن کاسبی راه میندازن توی حوزه آی تی بعد شما میگی با 50 تومان نمیشه. پس بهتره در جریان باشید که میشه
author
hashemzadeh.nj
33 ماه قبل

ممنون از اطلاع رسانیتون

قصد من ایجاد نا امیدی نبود ، انشالله که بشه
author
prober
33 ماه قبل
ناامیدی ! هرگز حتی اگه نزدیک ترین فرد زندگیم بهم بگه نمیشه من یه راهی واسش پیدا می کنم
author
حسین احمدی
حسین احمدی
33 ماه قبل
خیلی تعجب کردم پست های بعضی از دوستان رو خوندم، یک متخصص IT به شخص دیگه پیشنهاد میکنه وانت بخره و تو میدون تره بار، بار جابجا کنه، ما داخل وب سایت ITPRO راهکار باید ارائه بدیم، نه با صحبت های اینچنینی باعث دلسردی دیگران بشیم.
شاید براتون جالب بشه، اما ما وب سایت ITPRO رو بدون حتی یک ریال سرمایه اولیه شروع کردیم، حالا شما که سرمایه اولیه دارید و 50 میلیون تومان هم میتونه خیلی در ابتدای راه کمکتون باشه. به نظرم اول از همه به علایق خودتون نگاه کنید، ببینید تو چه زمینه ای بیشترین علاقه رو دارید، البته با شهری که داخلش زندگی می کنید هم توجه کنید، با 50 میلیون تومان سرمایه اولیه به نظرم می تونید به موارد زیر فکر کنید:

1. راه اندازی COD که مربوط به خدمات ارسال محصولات فروشگاه ها به صورت پستی هست. لازمش اینه که شما یه سیستم COD بنویسید و بعد با پست و فروشگاه ها برای اینکار وارد مذاکره بشید. اگر پیشنهادات خوبی ارائه بدید فروشگاه ها به سمتتون میان.
  2. راه اندازی درگاه پرداخت واسط اینترنتی که با اتفاقاتی که اخیر افتاده ریسک بالایی داره، اما همین الان یکی از دوستان درگاه واسط راه اندازی کرده و داره فعالیت می کنه. فقط باید نظارت شدیدی روی مشتری هاتون داشته باشید.
  3. راه اندازی یک شرکت طراحی وب سایت، البته به نظرم در ابتدا کمی باید فرصت بزارید و یک CMS اختصاصی راه اندازی کنید تا با سرعت بیشتری مشتری هاتون به وب سایتشون برسند.

اما اگر قصد دارید یک استارتاپ راه اندازی کنید موضوع فرق میکنه، به نظرم بهتره ابتدا کمی در مورد تواناهایی های تخصصیتون صحبت کنید و اینکه بیشتر تو چه زمینه دوست دارید فعالیت کنید تا بیشتر بشه کمک کرد، منظورم از زمینه های مختلف:

1. خدمات مدیریت شهری
  2. فناوری اطلاعات
  3. موسیقی، فرهنگ، هنر
  4. تبلیغات و بازاریابی
  5. خدمات مالی و بانکی

البته مواردی که گفتم یه جورایی در هر صورت با بحث فناوری در ارتباط هستن، رو این موارد یکم فکر کنید تا بهتر بتونیم به نتیجه گیری کلی برسیم.
author
prober
33 ماه قبل
ممنونم جناب مهندس احمدی که بحث من رو جدی گرفتید و صبورانه پاسخ دادید. روی مواردی که ذکر کردید حتما فکر می کنم و اگه سوالی داشتم مطرح می کنم.
بازهم منتظر ایده ها و پیشنهادهای شما ITPROای های عزیز هستم. و اگه در مورد محدودیت ها و یا فرصت های استان ما (خراسان جنوبی) هم شناختی دارید که میتونه روی پیشنهاد شما تاثیر بگذاره ممنون میشم.
author
motahhari
33 ماه قبل
میتونید تو یک ناحیه جغرافیایی خاص برخی نیازهای مشتریان رو برآورد کنید. مثلا یکی رو شنیدم تو یک استان متوسط، کلا سیستم صندوق فروشگاهی نوشت و پک کامل رو با شبکه و دوربین و خود کامپیوتر و ... میفروشه. چیزی که تو تهران زیاد پیدا میشه و نمیشه رقابت کرد ولی تو یک استان هیچکس سراغش نرفته بود. درآمد خیلی خوبی هم داشت.
author
UNITY
محمد نصیری
33 ماه قبل
یه نکته ای رو اضافه می کنم که با 50 میلیون تومن میشه خیلی خیلی خیلی کار کرد و به نظرم بودجه واقعا خوبیه ، هر کسی به هر بودجه ای کم یا زیاد فکر می کنه این مسئولش خودش هست که چجوری فکر می کنه ، من شخصی رو میشناسم که با بودجه کمکی ماهیانه 100 هزار تومن کارآفرینی راه اندازی کرده و الان داره چند تا خانواده رو نون میده ، هر چند در حوزه IT نیست اما به هر حال شدنی هست ، شما اگر میخاین دنبال ایده بگردید برای اینکه روش سرمایه گذاری کنید عجله نکنید ، اول سعی کنید بگردید ببینید نیاز جامعه فناوری اطلاعات توی چه حوزه هایی هست ، توی چه حوزه هایی ضعف وجود داره و اگر شما یه کاری کنید که این نیاز برآورده بشه چه کارهایی می تونید بکنید ، ایجاد یک کسب و کار در وهله اول برآورد کردن نیاز هست ، زمان بگذارید اینقدر این دنیا نیازمند هست در همه حوزه ها و ایده های بسیار جالبی رو میشه ازشون درآورد ... پیروز باشید
author
prober
33 ماه قبل
ممنونم جناب مهندس نصیری .عجله ام به خاطر اینه که می ترسم الکی ذره ذره خرج بشه و یا به مرور بی ارزش تر بشه . خیلی دوست دارم کارآفرینی کنم حتی اگه شده فقط سرمایه گذار باشم

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

دوره های پیشنهادی

دوره های توسینسو دوره آموزشی تخصصی مانیتورینگ شبکه Zabbix در لینوکس
دوره آموزشی تخصصی مانیتورینگ شبکه Zabbix در لینوکس
مدرس: مجتبی اسمائی
این دوره را در 25 قسط خریداری کنید
 آموزش مانیتورینگ شبکه با نرم افزار قدرتمند ManageEngine OpManager
آموزش مانیتورینگ شبکه با نرم افزار قدرتمند ManageEngine OpManager
مدرس: جعفر قنبری شوهانی
این دوره را در 9 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی نصب ، راه اندازی و پیکربندی ایمیل سرور MDaemon
دوره آموزشی نصب ، راه اندازی و پیکربندی ایمیل سرور MDaemon
مدرس: علی آقامیری
این دوره را در 10 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی نصب ، راه اندازی و پیکربندی فایل سرور Serv-U
دوره آموزشی نصب ، راه اندازی و پیکربندی فایل سرور Serv-U
مدرس: کاظم تقندیکی
این دوره را در 11 قسط خریداری کنید
آشنایی با زیرساخت های شبکه و پیکربندی کامل مودم های ADSL
آشنایی با زیرساخت های شبکه و پیکربندی کامل مودم های ADSL
مدرس: پوریا تعبدی
این دوره را در 3 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی مدیریت کلاس از راه دور و مانیتورینگ با NetOP
دوره آموزشی مدیریت کلاس از راه دور و مانیتورینگ با NetOP
مدرس: صادق شعبانی
این دوره را در 2 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی مقدماتی نرم افزار Wireshark
دوره آموزشی مقدماتی نرم افزار Wireshark
مدرس: محمد عابدینی
این دوره را در 8 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی جامع نصب و راه اندازی انواع FTP سرور
دوره آموزشی جامع نصب و راه اندازی انواع FTP سرور
مدرس: کاظم تقندیکی
این دوره را در 7 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی سیسکو آسان است
دوره آموزشی سیسکو آسان است
این دوره را در 35 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی تجزیه و تحلیل ترافیک شبکه با Wireshark
دوره آموزشی تجزیه و تحلیل ترافیک شبکه با Wireshark
مدرس: محمد عابدینی
این دوره را در 5 قسط خریداری کنید
بهترین دوره آموزشی بین المللی +CompTIA Network در دنیا
بهترین دوره آموزشی بین المللی +CompTIA Network در دنیا
مدرس: محمد نصیری
این دوره را در 64 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی بین المللی MCSA ویندوز سرور 2012 کد 70-410
دوره آموزشی بین المللی MCSA ویندوز سرور 2012 کد 70-410
مدرس: اسحاق احمدپور
این دوره را در 37 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی نرم افزار ریموت دسکتاپ Team Viewer
دوره آموزشی نرم افزار ریموت دسکتاپ Team Viewer
آموزش جامع نصب و پیکربندی Network Monitor Cacti Server
آموزش جامع نصب و پیکربندی Network Monitor Cacti Server
مدرس: پوریا تعبدی
این دوره را در 1 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی نصب و راه اندازی Output Messenger در شبکه
دوره آموزشی نصب و راه اندازی Output Messenger در شبکه
مدرس: آرش ترابی
دوره آموزشی سناریوهای کاربردی و متنوع در تجهیزات سیسکو با سهیل قاسمی
دوره آموزشی سناریوهای کاربردی و متنوع در تجهیزات سیسکو با سهیل قاسمی
مدرس: ُسهیل قاسمی
این دوره را در 14 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی نرم افزار وایرشارک ( Wireshark )
دوره آموزشی نرم افزار وایرشارک ( Wireshark )
مدرس: مریم علی زاده
این دوره را در 10 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی جامع مانیتورینگ شبکه با  Solarwinds و ماژول ها
دوره آموزشی جامع مانیتورینگ شبکه با Solarwinds و ماژول ها
مدرس: جعفر قنبری شوهانی
این دوره را در 6 قسط خریداری کنید
تاپیک های پربازدید