درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من

جهت دریافت مدرک با مراجعه به به این بخش و ورود به دوره مورد نظر، بر روی گزینه دریافت مدرک کلیک کرده، اطلاعات خود را تکمیل کنید تا پروسه صدور مدرک برای شما طی شود.

صدور مدرک تنها برای دوره هایی که به صورت کامل خریداری شده و قیمت آن ها بالای 100،000 تومان باشد انجام خواهد شد.

جشنواره تخفیف شگفت انگیز زمستانه توسینسو

تا سقف 70 درصد تخفیف + ترافیک نیم بها برای پنج خرید اول هر محصول + پشتیبانی محصولات توسط اساتید + ارائه گواهینامه پایان دوره

تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

بیکار بودن متخصصین شبکه

نویسنده متن پست
پاسخ به این پست
author
khalaj_90@yahoo.com
1395/05/10 09:18:53
سلام خدمت اساتید محترم این سایت
ببخشید بنده دوره های زیر را گذراندم
1-mcsa و mcse
2- mikrotik
3- vmware
4- ccna R&S
ولی هرجا که میرم برای کار میگن باید یه چند مدتی به عنوان کار آموزی بیای،بنده تا الان که حدود 2 سال از گرفتن این مدارکم میگذره تقریبا 4 تا از شرکت های معتبر تو استان خودمون رو رفتم ولی بعد از چند ماهی دیدم فایده نداره(تو این 4 تا شرکت نگهداری کلاینت ها رو بر عهده داشتم)نصب ویندوز نصب درایور و چیزای دیگه آخه با این همه تخصصی که داریم باید بریم ویندوز نصب کنیم؟
از شما خواهش میکنم صادقانه پاسخ بدهید.
با تشکر
author
UNITY
محمد نصیری
31 ماه قبل
دوست من عذرخواهی می کنم ولی بزرگترین مشکل جوانهای این دوره و زمونه همین جمله هست : با این همه تخصص باید بریم ویندوز نصب کنیم ؟ من سال 82 دوره های شبکه رو شروع کردم اون زمان 600 هزار تومن پول دادم و وام گرفتم بیام برم کلاس ، از قزوین میکوبیدم از دانشگاه میومدم تهران سه روز در هفته از ساعت 2 تا 5 کلاس داشتم بعدش میومدم خونمون کرج ، بعد از اینکه کلی به قول خودمون یاد گرفتیم از 6 ماه از دوره ما گذشت و تازه اون موقع اوج بیکاری تو این حوزه بود ، من رفتم 6 ماه کار Passive میکردم ، شما میگی ویندوز نصب می کردی من میگم دیوار سوراخ میکردم ، اتاق سرور جارو میزدم ، Case باد می گرفتم ، طی میکشیدم ، یک سال کار من همین بود بعد شدم Helpdesk ... 6 ماه Helpdesk بودم بعد شدم Admin همونجا و به همین مراتب رشد کردم ، هیچوقت کسی از من نشنید که چرا من باید چنین کاری کنم ؟ من همین الانش ببینم مرکز داده خاک گرفته میرم شروع می کنم میشورم و میسابم ... چون از صفر شروع می کنم ، پیشرفت سختی میخاد .. انتظاراتتون رو بیارید پایین و یواش رشد کنید هیچوقت با این طرز تفکر کسی بهتون کار نمیده ... باید فکر کنید کار کردن عار نیست ... باید از سخت ترین شرایط برید و ساخته بشید نه اینکه تصور کنید شرکت ها منتظر هستند شما فارق از تحصیل بشید و بعد شبکشون رو در اختیارتون بزارن ... پیروز باشید
author
khalaj_90@yahoo.com
31 ماه قبل
آقای نصیری بنده ذکر کردم تو صحبتهام که نزدیک به 8 ماه توی 4 تا از شرکت ها همین کار ها رو میکردم
ولی هیچ پیشرفتی نمیدیدم
بالاخره انسان باید توی این 8 ماه یه پیشرفتی کنه
یه چند تا کار جدیدتر بهش بدن
ولی به ما میگفتن شما حالا حالا باید admin کلاینت هارو بر عهده بگیرین
به نظر بنده اینجوری انسان هم عمرش میره و هم وقت و هم هزینه ای که میکنه
شما میگین چه کار کنم؟
در ضمن خواهش میکنم این بحث رو توی سایتتون بزارید تا ببینیم بقیه نظراتشون چیه
با تشکر از شما
author
UNITY
محمد نصیری
31 ماه قبل
دوست من حق با شماست که در یکجا درجا زدن سخته اما توجه کنید که همه جا همین هست ، شما در بالاترین سطح سازمان های ایرانی هم برید کارکنان از تغییر خوششون نمیاد البته یک درصد اینجا فاکتور میگیرم ولی 99 درصد از تغییر می ترسن و به همین خاطر انتظار نباید داشت توی یک کاری 8 ماه بمونین و پیشرفت کنید ، راهکارش رو من اینجوری پیدا کردم ، هر جاییکه می رفتم ایده و طرح میدادم و همه مسئولیتش رو قبول می کردم ، همون Helpdesk ای که بودم اومدم یه سرور Ticketing با Sharepoint راه اندازی کردم درخواست ها رو متمرکز کردم ، سرویس PC share راه اندازی کردم ، نرم افزار Backup گیری متمرکز راه اندازی کردم ، فایل سرور راه اندازی کردم ، WSUS راه اندازی کردم و کلی کار دیگه ... یعنی مهم خودتون هستید که یه جا ننشینید ... من هر جا برام روزمره میشد میومدم بیرون بعد از اینکه حسابی منظم و مرتب می کردم ، تقریبا هیچ جایی نرفتم که بعد از من یه تغییر اساسی نکرده باشه حتی اگر در حد یکی دو روز رفته باشم ... هر جا هستید خودتون باید بخاید تغییر بدید و تغییر کنید و یاد بگیرید هیچکس کمکتون نمی کنه انتظار نداشته باشید از طرف کسی حمایت دریافت کنید... بزرگترین حامی شما در کار اول خدا بعدا Google هست...
author
khalaj_90@yahoo.com
31 ماه قبل
آقای نصیری خواهش کردیم که این پست رو توی سایتتون بزارین تا نظرات بقیه رو هم جویا شیم
با تشکر
author
rasool1
rasool danesh
31 ماه قبل
سلام
1 چیزی هم من میگم ناراحت نشین لطفا سر بسته میگم و شما لطفا تا آخرش رو بخون....
شما الان 5 ماهه توی این سایت عضو هستین و این همه تخصص دارین اما آیا تلاشتون توی این سابت هم اندازه تخصصتونه؟
شما اگر این مدارک رو دارین تازه اول بسم ا.. و شروع کار و تلاشتونه نه اینکه یک کنار منتظر بشینین...
author
coderman
محمد محرابی
31 ماه قبل
کسی که کوه را جا بجا کرد از یک سنگ ریزه شروع کرد!
author
morteza1131
مرتضی امیدیان
31 ماه قبل
کاملا با نظر استاد نصیری موافقم شما اگه هرجایی که هستید و کاری رو انجام میدید اون کار رو به بهترین وجه انجام ندید و به بهتر شدن وضعیت موجود به هر صورتی فکر نکنید همونجا درجا میزنید کافیه که تو همون کار Help Desk هم دنبال ایده بگردید و کارتون رو بهبود بدید و به خودتون و دیگران هم زمان بدید زمانیکه از 6 ماه و 8 ماه خیلی بیشتر میتونه باشه!
author
shahriyar
علی ضابطی
31 ماه قبل
با نظر دوستان موافقم،من مدرک حسابداری دارم و توی این شرکت مشغول به کار دیگه ای بودم چون جرأت نمیکردن به کار من اطمینان کنند جای دیگه ای هم سابقه ای نداشتم اما در کنار همون کاری که انجام میدادم وارد موضوعات مالی و حسابداری شدم و اینقدر تلاش کردم و وقت صرف کردم که کم کم مورد توجه قرار گرفتم و شخصأ درخواست کردن که این وظیفه رو فقط من انجام بدم و حالا بعد از سالها کار کردن که من میخوام برم اونها راضی به رفتن من نیستن و مخالفت میکنن...نوع تلاش من باعث شد پی به تواناییهام ببرند حتی در کنار این کار به میل خودم نصب و راه اندازی ویندوز و شبکه داخلی رو هم انجام میدم در صورتی که اصلأ چنین وظیفه ای نداشتم و سالهاست بابت این موضوع احساس آرامش میکنند،پس تا میتونی تلاش کن و نبوغ و خلاقیت به خرج بده تا بتونن به تواناییهات پی ببرند.
author
khalaj_90@yahoo.com
31 ماه قبل
کاشکه مهندسین خودشونو جای بنده میذاشتن.
خیلی سختی کشیدم.
تا تو بحر کار نرین متوجه صحبتهای بنده نمیشین
هر شخصی یه سری شرایطی داره
همه این فرمایشاتی رو که فرمودین رو قبول دارم ولی مهندسینی که در داخل شرکت ها هستند و مسئولیت دارند خیلی خودشون را بالا میگیرن.
انگاری فقط اونا یه چیزایی میفهمن.
امیدوارم من رو درک کنید.

author
UNITY
محمد نصیری
31 ماه قبل
جناب خلج عزیز یه جوری صحبت می کنید که انگار فقط خودتون توی بحر کار رفتید ، برادر من این راهی که شما رفتید رو اکثر دوستان متخصص هم رفتند ، فقط باید توجه کنید که اینجور افراد همه جا هستند شما اگ خودتون رو بخاین درگیر این کنید که یکی فکر می کنه همه چی میدونه که دیگه هیچی ، من خودم الان متاسفانه دارم داخل یک مجتمع آموزشی تدریس می کنم که تا مهرماه دیگه تموم میشه ، وقتی میرم دفتر اساتید انگار دشمن خونیشون رو دیدن ، وقتی صحبت می کنن من کاملا متوجه اشتباهاتشون میشم ولی یه بار خواستم بگم انگار پدرکشتگی دارن با من حمله ور شدن بهم که تو اشتباه می کنی ، اگر بخام انرژیمو بزارم که اینجور آدم ها رو توجیه کنم با این حالت همه چیز دون از زندگی خودم میوفتم به خاطر همین کل کل نمی کنم و میزارم هر کسی بخاد فکر کنه خیلی بلد هست چه اشکالی داره ؟ بزارید در جهل خودش بمونه مهم اینه شما دارید یاد میگیرد ، نیازی نیست توجیهش کنید ، مثلا ممکنه بیاید یک طرح خوب بدید بگه این که بلد بودم !! بگو باشه میدونم بلد هستی ولی خوبه پیاده سازیش کنیم شما هم به من یاد بدید مسئولیتش پای من ... بگذارید در جهل خودشان بمانند ... روزی می رسد که متوجه می شوید خیلی از برندهای برتر فناوری اطلاعات ایران که خیلی خیلی اسمشون بزرگ هست ... هیچی ...
author
rasool1
rasool danesh
31 ماه قبل
ناراحت نشین دوست عزیز حرفهایی که زده شد همه و همه حرفهای برادرانه و برای نشون دادن راه به شما بود
چرا فکر می کنید کسی درک نمیکنه باور کنید همه ما همین دوران سخت رو گذروندیم.
چه کارهایی مجبور شدم انجام بدم تا الان به اینجایی که هستم برسم...
من همین الانم واسه اینکه یک جایی یک کار رو انجام بدم مجبورم خودم نردبان رو وردارم ببرم و بزارم و برم بالا تا یک کار کوچیک انجام بدم.
شاید افرادی باشند که با پارتی... به جایی توی شرکت ها رسیده باشند اما کار ما جون تخصصیه بعد از 1 مدت خودشو خوب نشون میده...
فقط یک جمله بگم اگر اینجا میخواین دردل کنید که هیچ اما اگر میخواین واقعا دنبال راه حل بگردین اینو بدونید راه حل خوده خوده شمائید و لاغیر....
author
khalaj_90@yahoo.com
31 ماه قبل
وقتی هرجایی که برای کار میری بهت اعتماد ندارن
چه جوری میتونی خودتو ثابت کنی؟
تا میای هر ایده ای بدی میگن بله میدونستیم
همین فرمایشاتی که آقای نصیری عرض کردن
آخه چه جوری بتونم اعتمادشون رو جلب کنم؟
با چه ترفندی؟
با چه حرکتی؟
خواهشا راهنماییم کنید.
author
rasool1
rasool danesh
31 ماه قبل
این شد یک مسئله جدید که منهم میخواستم اشاره کنم اما چون مربوط به it نبود ورود نکردم
خیلی از ماها (خودم اول از همه) مشکل برقراری ارتباط با دیگران رو داریم . خانواده ها کوچیک شدن و ارتباطات کم من بعضی از افراد نسل جدید رو میبینم که قادر نیستند یک ارتباط ساده رو انجام بدن و حتی توی حرف زدن مشکل دارن...
پیشنهادم اینه که روی خودتون کار کنید و با چندتا مشاور صحبت کنید...
author
UNITY
محمد نصیری
31 ماه قبل
خوب بله میدونستیم ها رو باید بتونی تبدیل به نفع اونها کنی ، مثلا من میگفتم فلان چیز رو راه اندازی می کنم شما برید به مدیر بگید فلان چیز راه اندازی شده ، یعنی اینطور القا می کردم کار به نام شما تموم میشه ، کار هم به نام خودشون تموم میکردن اینجوری کلی حال می کردن ، یکی از روش هاش همینه اما همیشه اولیش سخته ، اولیش وقتی اوکی بشه ببیننن اوکی هستی بهت اعتماد می کنن ، هیچوقت یادم نمیره یه بار گفتم میخام ویندوز سرور 2000 رو به 2003 بروز رسانی کنم همه گفتن ریسکش بالاست ... نمیخاد انجام بشه ، یه پنجشنبه جمعه موندم بروز رسانی کردم ، یه هفته به هیچکس هیچی نگفتم بعد مدیر اومد گفت داریم روی بحث بروز رسانی کار می کنیم ، گفتم یه هفتس انجامش دادم ... اول کلی ترسیدن ولی بعدا بهم ایمان پیدا کردن که کارمو بلدم ...
author
alirezanaima
31 ماه قبل
سلام
دوست عزیز شما چند سال سابقه کار دارین ؟
بعد خدمتتون عرض کنم شما از هر کدوم از بخش های شبکه لایه پایه ای اون رو رفتین . سعی کنید برای اطلاعات بیشتر خودتون یکی رو تخصصی برید جلو .. الان کسی سمت MCSA نمیره و بیشتر جاها خودم شخصآ دیدم همه سمت MCSE میرن و تقریبا اون رو پایه ماکروسافت میدونن . شما الان پایه دوره ماکروسافت رو رفتین .
در بحث سیسکو هم خود اساتید میگن CCNA خالی شمارو متخصص نمیکنه باید دوره های بعدیشو برید . شما از هر کورسی فقط لایه یکشو گذروندین که این زیاد مناسب نیست و سعی کنید متخصص یک دوره شوید
خدمتتون عرض کنم شما حتی متخصص یک دوره هم بشید یک شبه شمارو ادمین شبکه نمیکنند چون کسایی که به تازگی دوره هارو گذراندن احتمال خطاشون تو کار زیاده ...
سعی کنید توقع خودتون رو بیارید پایین
استادی رو دیدم از تمیز کردن کیس و مانیتور سیستم شروع کرد و الان تو دیتا سنتر کار میکنه
موفق باشید
author
Behrooz Sirouszad
بهروز سیروس زاد
31 ماه قبل
خب نظر همه دوستان رو قبول دارم ولي يك نكته اساسي رو نبايد فراموش كرد ما تا خودمون نخواهيم كار در خونمون نمياد ،متاسفانه من مورديو ديدم كه دلم پره ،،،من مدتي در شيراز براي يك شركت مشاور اجراي پروژه شبكه و executive Assitant دستيار اجرايي بودم ،،براي اجراي پروژه هامون نياز داشتيم تا چند تا متخصص شبكه استخدام كنيم،رزومه هاي اين چناني و آنچناني ميديدم ازشون ولي وقتي ازشون مصاحبه ميگرفتم كوچك ترين مسايل رو و پايه ترين اصول رو نميدونستن،،مثلا يارو ميومد انواع سابنتينگ رو برات حل ميكرد ولي نميدونست فرق ديسك basic با dynamic چيه،،،يا نميدونست پيغام destination host unreachable رو چه موقع در شبكه ميبينيم ،،،ميخوام اينو بگم اكثر مهندساي ما از پايه و اصولي كار بلد نيستن و به خاطر همين يه جاهايي لنگ ميزنن كه آدم خندش ميگيره،،،من به شخصه در تمامي مصاحبه هام فقط سوالات پايه مطرح ميكردم و اونهايي كه بلد نبودن رد ميشدن كه ٩٠ درصد متاسفانه شامل اين موضوع ميشدن،،مثلا خودم يك دانشجو داشتم در قسمت horizon view كه ايشون بلد نبود يه ADساده راه بندازه اينقدرم براش مشكل پيش ميومد پوست منو كند،،آخرم با ريموت براش ADتنظيم كردم،،مشكل ما نداشتن آموزش اصولي و از پايستو ناقصي اطلاعات وگرنه واسه متخصص IT هميشه كار پيدا ميشه،،،
author
prober
31 ماه قبل
تجربه بنده هم اینکه خود من بعد از تقریبا 3 سال مورد اعتماد واقع شدم و کارهای تخصصی تری به من محول شد. البته من هم بدون اینکه کاری به من محول بشه یه وقتایی خودم یه کارایی رو شروع می کردم و با مسئولیت و ریسک خودم پیش می رفتم بعد باور و اعتماد مدیران رو جلب کردم. البته هنوز هم این موقعیت کاری من رو راضی نمی کنه و باید بیشتر خودمو ثابت کنم البته نه فقط اینکه به بقیه ثابت کنم بلکه برای لذت استفاده از تخصص خودم باید بیشتر کار کنم.
author
khalaj_90@yahoo.com
31 ماه قبل
خدمت آقای سیروس زاد سلام عرض میکنم
من خیلی جاها برا مصاحبه رفتم
چند جایی رو که قبول شدم و رفتم اصلا اون چیزایی رو که از من پرسیده بودن رو توی کارهاشون ندیدم
این یه نقطه ضعفه برای تمامی شرکت هایی که دارن فعالیت میکنن
به نظر شما الان توی خارج از کشور به چه صورتی یک فرد رو استخدام شرکت میکنن؟
بعدشم همه شرکت هایی که بنده رفتم تمامی مشتریانشون از سرور 2003 و خیلی محدود 2008 استفاده میکردن
اونموقع مسئولین محترم شرکت یه جوری باآدم صحبت میکنن که انگاری همه سیستمهاشون آپدیت هستش که باید همه چیز رو بلد باشی
میخوام ازخودشون بپرسم که آیا اولین روز کاری خودشون باید یکی مثل admin واقعی شبکه بودن یا نه مثل بقیه انسانها؟
خلاصه با این وضعی که بنده حقیر توی صنعت شبکه میبینم فکر نکنم به جای خاصی برسیم
author
sahand
وحید معصومی اصل
31 ماه قبل
من خودم زمانیکه که کار در بخش IT دانشگاه رو شروع کردم شدم مسئول سایت یک دانشکده، همانطور که همه می دونن مسئول سایت دانشکده ها کار تخصصی به اون صورت انجام نمیدن بیشتر فقط نصب ویندوز هست اما با خودم گفتم که باید به هدفم برسم به همین دلیل هر روز می رفتم اتاق سرور و با بچه های اتاق سرور و مدیر IT در مورده مسائل شبکه دانشگاه سروکله می زدم این سروکله زدن ها باعث شد که خودم به تنهایی یک Additional DC , WSUS , Public DNS , failover clustring راه اندازی کنم. در کل نتیجه این کارها این شد که الان یکی از ادمین های شبکه دانشگاه شدم و خیلی خیلی از این سماجتم خوشحالم.
author
Behrooz Sirouszad
بهروز سیروس زاد
31 ماه قبل
خب تاريخ كار من با كامپيوتر بر ميگرده به سيستم ها ٤٨٦ كه همون dos و nc روشون نصب بود از دوران طفوليتم اينقدرا هم پير نيستما ولي علاقه و فضولي منو كشوند به جاييكه بازم هنوز نسبت به هدفم خيلي پايينم،،ولي خب بهتر از صفرم ،يادم مياد اولين پولي كه از كار كامپيوتر در آوردم يكي از مغازه دار هاي محلمون ميخواست بر روي كامپيوتر اونجا واسه chat yahoo ويندوز me نصب كنه منم تا حالا نصب نكرده بودم شنيده بودم بايد boot رو cdrom باشه همين خلاصه با هزار ترسو لرز رفتم و با خوندن مطالب انگليسي موقع نصب ويندوز نصب شد و خدارو شكر درايوراشم اتومات نصب شد سال 2000 بود ٢٠٠٠٠ تومن پول گيرم اومد ،كلي ذوق كردم و تصميم به كار و ادامه در زمينه كامپيوتر گرفتم،،ماها اگر بخواهيم ميتونيم از بعيد ترين فرصت ها واسه خودمون بهترين بهرهوري رو داشته باشيم و به داشته هامونم راضي نشيم كار هميشه هست،بايد به قول آلمانا Suchen arbeit كني،،،،نه Finde arbeite بشي.
author
morteza1131
مرتضی امیدیان
31 ماه قبل
دقیقا این مورد آپدیت DC که مهندس نصیری فرمودن برا منم پیش اومد!! بعد از یه هفته گفتم آره آقا آپدیت کردم خیالتون راحت!!! 😁 مونده بودن چی بگن!!
author
Mahdi Mohammadzadeh
Mahdi Mohammadzadeh
31 ماه قبل
سلام مهندس خلج عزیز.
این نطرات رو خوندم. بله این مشکل همه جا وجود داره. که باز هم بر میگرده به شخص خود ما . و این که بخوایم.
باید تو این زمینه اولا هدفی وجود داشته باشه و بعد نقشه راه. تلاش زیاد و شبانه روزی جهت رسیدن به هدف.
باید مثل کوه استوار ود و انتقاد پذیر. نباید حرف و حدیث دیگران ناراحتمون کنه. همچنین باید دانش و فن خودتون رو به روز نگه دارین. یعنی برید دنبال جدید ترین تکنولوژی ها البته قبلش باید بازار سنجید بشه و همه چیز سبک و سنگین کنید.
مشکل اصلی مملکت ما پارتی بازی هست. طرف حتی بلد نیست یک فولدر درست کنه، مباحث اولیه شبکه پیش کشش. چون پسر مدیر - وزیر - رئیس و .... هست، میشه رئیس فناوری اطلاعات شرکت یا سازمان. ................................
مصاحبه و آزمون های استخدامی رو از روش به راحتی عبور میکنه......
چند وقت پیش من از طرف یک شرکتی پروژه ای بهم پیشنهاد شد و رفتم. توی کارخونه بود. 12-13 تا کلاینت داشتن. اتفاقا مدیر IT هم داشت. که از کامپیوتر فقط در حد ICDL بلد بود اونم به زود... البته دو تا کارخونه بود. ما مشغول پیاده سازی کار های اولیش بودیم. چون قرار بود براشون سرور بذاریم و شبکشونه از حالت work group ببریم به حالت دامین و از این کار های خیلی خیلی ساده و اولیه که مدیر IT ش بلد نبود :))). آقا به من گفتن مشکلی واسه کارخونه شعبه دو پیش اومده برو اونجا. ما هم وسیله نقلیه نداشتیم فاصله نزدیک یک کیلومتر بود. خلاصه رفتیم اونجا و پرسیدم کدوم کامپیوتر مشکل داره؟ بعد یه دختره گفت بیا اینجا. ما هم رفتیم. گفتم مشکل چی هست؟ گفت این فولدره مزاحمه میخوام دیگه توی صفحه نباشه. من اول تعجب کردم. گفتم شاید فایلی شر باشه که مجوز دلیت کردن رو بهش ندادن ... بعد دیدم نه با شیفت دلیت پاک شد. گفتم این که راحت دلیت شد ؟؟!! . به من گفت : خدا خیرت بده من نمیدونستم چه جوری پاک میشه ... :O :O

یعنی میخواستم برم بالای دکل وایرلس خودمو پرت کنم پایین. یعنی بیل میفهمین از سمت مدیر عاملی گوگل کنار میرفت. و فلافلی باز میکرد....

سرتون رو درد نیارم این جور کسا هستند که با پارتی میان روی کار و همه چیز رو خراب مبکنن.

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

دوره های پیشنهادی

دوره های توسینسو آشنایی با زیرساخت های شبکه و پیکربندی کامل مودم های ADSL
آشنایی با زیرساخت های شبکه و پیکربندی کامل مودم های ADSL
مدرس: پوریا تعبدی
این دوره را در 3 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی جامع مانیتورینگ شبکه با  Solarwinds و ماژول ها
دوره آموزشی جامع مانیتورینگ شبکه با Solarwinds و ماژول ها
مدرس: جعفر قنبری شوهانی
این دوره را در 6 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی سناریوهای کاربردی و متنوع در تجهیزات سیسکو با سهیل قاسمی
دوره آموزشی سناریوهای کاربردی و متنوع در تجهیزات سیسکو با سهیل قاسمی
مدرس: ُسهیل قاسمی
این دوره را در 14 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی تجزیه و تحلیل ترافیک شبکه با Wireshark
دوره آموزشی تجزیه و تحلیل ترافیک شبکه با Wireshark
مدرس: محمد عابدینی
این دوره را در 5 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی جامع نصب و راه اندازی انواع FTP سرور
دوره آموزشی جامع نصب و راه اندازی انواع FTP سرور
مدرس: کاظم تقندیکی
این دوره را در 7 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی سیسکو آسان است
دوره آموزشی سیسکو آسان است
مدرس: صادق شعبانی
این دوره را در 35 قسط خریداری کنید
بهترین دوره آموزشی بین المللی +CompTIA Network در دنیا
بهترین دوره آموزشی بین المللی +CompTIA Network در دنیا
مدرس: محمد نصیری
این دوره را در 64 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی مقدماتی نرم افزار Wireshark
دوره آموزشی مقدماتی نرم افزار Wireshark
مدرس: محمد عابدینی
این دوره را در 8 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی مدیریت کلاس از راه دور و مانیتورینگ با NetOP
دوره آموزشی مدیریت کلاس از راه دور و مانیتورینگ با NetOP
مدرس: صادق شعبانی
این دوره را در 2 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی نصب ، راه اندازی و پیکربندی فایل سرور Serv-U
دوره آموزشی نصب ، راه اندازی و پیکربندی فایل سرور Serv-U
مدرس: کاظم تقندیکی
این دوره را در 11 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی نصب و راه اندازی Output Messenger در شبکه
دوره آموزشی نصب و راه اندازی Output Messenger در شبکه
مدرس: آرش ترابی
این دوره را در 3 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی نرم افزار وایرشارک ( Wireshark )
دوره آموزشی نرم افزار وایرشارک ( Wireshark )
مدرس: مریم علی زاده
این دوره را در 10 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی نصب ، راه اندازی و پیکربندی ایمیل سرور MDaemon
دوره آموزشی نصب ، راه اندازی و پیکربندی ایمیل سرور MDaemon
مدرس: علی آقامیری
این دوره را در 10 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی بین المللی MCSA ویندوز سرور 2012 کد 70-410
دوره آموزشی بین المللی MCSA ویندوز سرور 2012 کد 70-410
مدرس: اسحاق احمدپور
این دوره را در 37 قسط خریداری کنید
آموزش جامع نصب و پیکربندی Network Monitor Cacti Server
آموزش جامع نصب و پیکربندی Network Monitor Cacti Server